Batuhan Özyavru Kimdir?

WordPress uzmanı, profesyonel web tasarımcı, yazılımcı, seo dotu, freelance web tasarım.

Batuhan Özyavru – İzmir Web Tasarım – Freelance – WordPress

1986 yılında İzmir’de başladığım hayatıma, 2004 yılından bu yana web siteleri ve yazılım çözümleri geliştirerek devam etmekteyim. ASP.Net, PHP, CSS, HTML, JavaScript, JQuery, MySQL, MSSQL programlama dillerine iyi derecede hakimim. Meslek hayatım boyunca onlarca yazılım projesinde yer aldım. Günümüzde ise freelance web tasarımcı olarak çalışmalarıma devam etmekteyim.

İzmir web tasarım, wordpress uzmanı, seo danışmanı, blog yönetimi hizmetleri vermekteyim. İzmir Karşıyaka merkezli çalışmalarıma devam etmekteyim.

Birlikte Neler Yapabiliriz?

Hayalinizdeki web sitesini birlikte oluşturabiliriz. Sizi dinleyen, anlayan ve isteklerinizi tam anlamıyla yerine getiren bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayım. İsteklerinizi günümüz şartları ile birleştiren sonuç odaklı iş yapmak benim prensibimdir. Güncel teknolojiler ile kullanımı basit, tüm cihazlara uyumlu, arama motoru dostu, profesyonel web sitesi sahibi olmak isterseniz birlikte çalışabiliriz.

Yıllardır yazılım ve web tasarım alanlarında profesyonel çözümler üretmekte ve projelerinizde sizlere yardımcı olmaktayım. Freelance bir yazılımcı olarak, ajansların yüksek maliyetlerinden ve yazılımcı olduğunu iddia eden amatörlerin işlerinden uzak, profesyonel hizmetler sunmaktayım. Sizde benimle çalışmayı tercih ederek, web tasarım, seo danışmanlığı, sosyal medya yönetimi ihtiyaçlarınıza sorunsuz hizmetler alabilirsiniz.

En çok tercih edilen wordpress uzmanı

Müşteri Yorumları

Birlikte çalışmaya karar vermeden önce, birlikte çalıştığımız insanların yorumlarına göz atın.

Şirketimizin içerisinde bulunduğu yapılanma ve yeni marka yaratımı sonrası sıra yeni websitemizi oluşturmaya gelmişti. Birkaç web tasarım sitesi ve uzmanıyla görüşüp aklımızdakileri uygulama konusunda karamsarlığa düşmüştük.

Araştırmalarım sonucu Batuhan Bey ile iletişime geçtik.

Bizlere göstermiş olduğu ilgi ve nezaketiyle öncelikle gönüllerimizi kazandı. Ardından aklımızdakileri hızlı ve harika bir şekilde uygulamasıyla kendisiyle neden çalışılması gerektiğini bizlere gösterdi.

Hem ilerdeki projelerimizde birlikte çalışabileceğimiz hem de WordPress konusunda destek arayan herkese tavsiye edebileceğimiz nadide insandır kendisi.

Hiçbir zaman iletişimi koparmayan, günün her anında ulaşabileceğiniz, takıldığınız her yerde size aynı özveriyle destek olmaktan çekinmeyen, yaşayan bir websitesi haline getirmeyi öğreten Batuhan Özyavru’ya şirketimiz adına çok teşekkür ederiz.

Emeklerinize sağlık.

Necati Yıldırım
Yaman Kaynak Makine

Batuhan bey ile çalışmaktan çok mutluyum, işim gereği birçok web geliştiricisi ile çalıştım fakat Batuhan bey gerek bilgisi ile gerekse kurduğu iletişimle beni çok memnun bıraktı. İhtiyaç duyduğum her an yardım ettiği, mesajlarıma kısa sürede döndüğü ve sorduğum tüm sorulara sabırla cevap verip, çözüm bulduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Mesleğindeki tecrübe ve deneyiminin dışında sergilediği iyi tutum ve güzel davranışlarından dolayı da kendisini tebrik ediyorum. Bundan sonraki tüm web çalışmalarımda tercih edeceğim tek kişidir.

Aida Yakar
Civas Hair Transplant

WordPress site kurulumu için Batuhan Bey ile iletişime geçtim. Tecrübesiyle ve ilgisiyle isteklerimi karşılamakla kalmayıp tüm sorularıma cevap vererek bana neredeyse küçük bir eğitim vermiş oldu. Ben sorularımla bunalttığımı düşünerek kendisinden özür bile dilerken kendisi ısrarla her zaman buradayım yardımcı olmayı severim dedi. İşini profesyonellikle beklenenden önce teslim edip ayrıca samimiyetle yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum ve tereddütsüz kendisine güvenmenizi öneririm.

Emine Akgül
oynapaylas.com

Aklınızdaki web sitesini hatta kendi önerileriyle daha da fazlasını yapabilen, birlikte çalışması son derece keyifli, iş değil insan odaklı aynı zamanda da işinin uzmanı birisi Batuhan Bey. Web sitesi tasarım işinizi kendisi ile birlikte yürütmek sizlere de güven ve keyif verecektir.

Tüm emekleri için teşekkürler.

Deniz Gürsoy
vformomdata.com

Merhaba. 10 yıldır organizasyon sektöründe çalışıyorum. Yurt dışında yapılan bir takım organizasyonlara gruplar götürmeye çalışıyoruz. Dolayısıyla sürekli yenilenmek ve güncellenmek durumundayız.

Firmamıza ait web sitenin ürün yerleştirme vs.işlemlerini hep kendim hallettim. Fakat takıldığımız bir nokta oldu. Piyasada afaki rakamlar istediler. Tabi ben de uygun bir fiyat ararken Batuhan Beye internette tesadüfen rastladım. Kendisini hiç tanımam ama 1 haftadır uğraştığımız ve karmakarışık hale getirdiğimiz sistemimizi yaklaşık 1,5 saat içinde tertemiz bize teslim etti. Bu sektörde sıkıntılı ve sözünü tutmayan çok insan var. Ama Batuhan Bey dediği saatte ve dakikada işini teslim etti.

Dediğim gibi kendisini çok yeni tanıdım ama bundan sonra kendisi dışında hiç kimseyi aramam. İşini bu kadar seven ve ciddiye alan kişilere inanın az rastlanır. Bir kez daha kendisine hala daha kahrımı çektiği için teşekkür ederim.:)

Koray Akdemir
Wasc Organization

Yıllardır kendi çapımda siteler yapıyordum. Joomla ile başlayıp wordpress’e kadar gelmiştim. Ekonomiyle de ilgili olarak kendi saçımı kendim kesiyordum. En son sitem bana bir sürü nanik yapıp önemli yazılarımı da kaybedince bu iş profesyonelle olur dedim. Daha önce yaptığı bir sitede adını gördüm. Sayfasını inceledim. Aynen şu an sizin de yaptığınız gibi müşteri görüşlerini okudum. Hemen iletişime geçtim. İlk önce hiç tereddütsüz, sorgulamasız sorunlu siteden kurtardı beni. Sonra her adımda dinleyerek, önererek istediğim gibi bir site kurdu. Bu günlerde az bulunur iş yapan insan tipiyle çalışmak güzeldi demiyorum muhtemelen devam edecek iletişim.

Sağ olsun var olsun. Emeklerine sağlık.

Musa Ertürk
canhavli.net

25 yıldır eğitim alanında çalışıyorum ve son 10 senedir web tasarım ve görselleri kendim yapıyordum. Malum bütçe kısıtlı olduğu için. Fakat internet çağı hızlı değişiyor ve benim vaktim kısıtlı olduğu için profesyonel bir uzman desteği almam gerekiyordu yeni web sitelerim için.

Google araştırmalarımda Karşıyaka’da ve dil okulumuza yakin bir tasarımcı aradım. Böylece Batuhan iletişime geçtim. Benim üç tane web site tasarım projemi sorunsuz, kaliteli ve hızlı bir şekilde bitirdi. Tüm sorularıma jet hızında cevap verdi ve çözüm aradı. Umarım daha uzun zaman beraber çalışırız. Herkese tavsiye edebilirim.

Mehmet Şentürk
Academia Linguae Latince Kurslari

Batuhan Özyavru: Kendisiyle bir kere çalışmaya başladıktan sonra bir daha asla başka bir bilişimciyle çalışmayacağınız güzel insandır. Kendisini her açıdan test edebilirsiniz: Haftanın her günü arayabilirsiniz. -Ben sektirmeden her bayramda, her tatilde soracak bir şeyler buluyorum.- Saat kaç olursa olsun mesaj atabilirsiniz. -Ben ‘İnanmıyorum Türkiye’de saat 04 mü,hiç farketmemişim!’ diyorum.- Her zaman oradadır, yanıt verir, çözüm bulur. İstediğinizden, beklediğinizden çok daha iyisini yapar. İşinin ehli, esprili, alçakgönüllü ve bu piyasaların en gerçek insandır. Ayrıca o bir İzmirlidir! Daha ne olsun?

Aylin Göçmen
egitimkolektifi.com
Menü