Batuhan Özyavru Kimdir?

İzmir Freelance Web Tasarım, WordPress Uzmanı

Batuhan Özyavru – İzmir Web Tasarım – Freelance – WordPress

Freelance
Web tasarım, WordPress uzmanı,
SEO Danışmanı,
Blog Koçu
İzmir

İzmir Web Tasarım

1986 yılında İzmir’de başladığım hayatıma, 2004 yılından bu yana web siteleri ve yazılım çözümleri geliştirerek devam etmekteyim. ASP.Net, PHP, CSS, HTML, JavaScript, JQuery, MySQL, MSSQL programlama dillerine iyi derecede hakimim. Meslek hayatım boyunca onlarca yazılım projesinde yer aldım. Günümüzde ise freelance web tasarımcı olarak çalışmalarıma devam etmekteyim.

İzmir web tasarım, wordpress uzmanı, seo danışmanı, blog yönetimi hizmetleri vermekteyim. İzmir Karşıyaka merkezli çalışmalarıma devam etmekteyim.

Birlikte Neler Yapabiliriz?

Hayalinizdeki web sitesini birlikte oluşturabiliriz. Sizi dinleyen, anlayan ve isteklerinizi tam anlamıyla yerine getiren bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayım. İsteklerinizi günümüz şartları ile birleştiren sonuç odaklı iş yapmak benim prensibimdir. Güncel teknolojiler ile kullanımı basit, tüm cihazlara uyumlu, arama motoru dostu, profesyonel web sitesi sahibi olmak isterseniz birlikte çalışabiliriz.

Yıllardır yazılım ve web tasarım alanlarında profesyonel çözümler üretmekte ve projelerinizde sizlere yardımcı olmaktayım. Freelance bir yazılımcı olarak, ajansların yüksek maliyetlerinden ve yazılımcı olduğunu iddia eden amatörlerin işlerinden uzak, profesyonel hizmetler sunmaktayım. Sizde benimle çalışmayı tercih ederek, web tasarım, seo danışmanlığı, sosyal medya yönetimi ihtiyaçlarınıza sorunsuz hizmetler alabilirsiniz.

Hemen Arayın

İşinize profesyonel çözümler üretmek için iletişime geçin.

Çalışmaları İnceleyin

Menü