Profesyonel Web Tasarım

İzmir Freelance Web Tasarım, WordPress Uzmanı

İzmir Web Tasarım

İzmir web tasarım izmir web tasarım ajansı izmir web tasarım firmaları izmir web tasarımcı izmir web sitesi yapımı izmir seo danışmanı izmir seo uzmanı izmir wordpress uzmanı

Günümüz şartlarında internet ortamı tartışmasız bir önem taşımaktadır. Web sitesiniz ise sizin dünyaya açılan kapınızdır. İşinizi ve çalışmalarınızı daha geniş kitlelere ulaştırabilmenin en çağdaş yolu bir web sitesi sahibi olmaktır. Sahip olduğunuz web sitesi ne kadar özgün ve modern bir tasarıma sahip olursa, firmanızın prestiji de o kadar yüksek olur.

Gelişen teknolojilerin gerisinde kalmadan internet ortamındaki varlığınızı sürdürmeniz gerekmektedir. Web sitenizin her zaman günümüz şartlarına ayak uydurur durumda olması, işinize yansıyacak ve değerini eş oranda arttıracaktır.

Tüm bunlar ancak profesyonel kodlanmış bir web sitesi ile mümkün olabilir.

bt web tasarım izmir

Modern ve özgün web sitesi nasıl olur, iyi bir site nasıl olmalıdır, web sitesi yaptırmak istiyorum ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum, web siteleri güvenli midir, web sitesinin bana nasıl faydası olur gibi tüm sorularınıza cevap vermek adına sizlere yardımcı olmaktayım.

Sizi dinliyor, sizi anlıyor ve işinizi en uygun, modern, popüler ve trend tasarım ve yazılımlar ile web ortamına taşıyorum. İşinizi büyütmek ve geniş kitlelere ulaşmak için birlikte çözümler üretebiliriz.

Web Tasarım Süreçleri

timeline

Analiz

Projeniz için rakip analizi, piyasa durumu ve sektör analizi gibi tüm gerekli bilgiler toplanır.

dashboard

Planlama

Projenizin oluşum aşamasındaki yol haritası hazırlanır, aşamaları sizinle de paylaşır ve tasarım sürecine girilir.

phonelink

Tasarım

Web tasarımınız tüm cihazlara uyumlu halde görsel olarak tasarlanır.

code

Yazılım

Web sitesinizin tüm fonksiyonları güncel teknolojiler ile kodlanır.

airplanemode_active

Test

Projenizin tüm özellikleri ile sorunsuz çalıştığı kontrol edilir.

restore

Teslim Süreci

Web siteniz çalışır durumda teslim edilir ve yönetimi ile ilgili eğitim verilir.

accessibility

Destek

Projenizi çalışır halde teslim ettikten sonra her türlü soruna karşı destek verilir.

Web Tasarım Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Bir web sitesinin doğru ve minimum sürede tamamlanabilmesi için, web tasarımcının işin sektörünü ve içeriğini doğru anlaması gerekmelidir. Genellikle web sitesi yaptırmak isteyenlerin büyük kısmı sitenin içeriğinde neler olması gerektiği hakkında herhangi bir fikre sahip değildir. Bu sebeple profesyonel bir web tasarımcının karşı tarafı iyi analiz etmesi, çabuk anlaması ve doğru yönlendirmesi gerekmektedir.

Yalnızca bir site oluşturmak basittir. Ancak kaliteli ve profesyonel bir site oluşturmak için işe başlamadan önce doğru tespitlerin yapılması, rakiplerin iyi analiz edilmesi, doğru içeriklerin oluşturulması ve kullanıcı dostu bir tasarımın hayata geçirilmesi çok önemlidir. Aksi takdirde basit düşünülerek oluşturulmuş bir web sitesi internet ortamındaki milyonlarca çöp siteden biri olacak ve harcanan zaman ile para da boşa gitmiş olacaktır.

Bu konuda yapılan en büyük yanlışlardan biri GoDaddy, Wix gibi platformların “ücretsiz kendi siteni hemen oluştur” gibi hizmetlerini kullanmaktır. Unutmayın ki bu tür yapılar size ve işinize herhangi bir değer katmayacağı gibi daha da basitleştirecektir.

Bir diğer yanlış ise WordPress kurulumu yapmayı öğrenip ben web tasarımcısıyım diye ortada gezinen insanlara iş teslim etmektir. Web tasarımı sanıldığı kadar kolay bir iş değildir ve uzman olmayan insanlara iş yaptırmaya çalışmak size zaman ve para gibi bir çok kayıp yaşatacaktır.Günümüzde internet ortamının gerek sosyal gerekse iş anlamında ne kadar büyük bir rolu olduğunu kabul edersek, bir web sitesinin de güncel şartlara ne kadar uyumlu olması gerektiğini görebiliriz. Bu sebeple profesyonel bir web sitesi oluşturulmalıdır ve bu ancak bir yazılım uzmanı desteği alarak yapıldığında doğru yol izlenmiş olacaktır. Bir uzman ile çalışmak sizi doğru yol izleyerek en kısa sürede sonuca götürür. Bu minimum süre ve minimum bütçe ile kaliteli bir web sitesi sahibi olmanızı sağlar.

Web sitesinin analizinin doğru yapılmasından sonraki süreç de oldukça önemlidir. Planlama, tasarım, yazılım ve test süreçleri ancak bir uzman yazılımcı tarafından doğru hazırlanabilir. Tüm işlemler tamamlandıktan sonraki teslim sürecinde sitenin çalışması ile ilgili verilecek eğitim sizi sitenin sahibi yapar, aksi takdirde sitenizi asla kullanamazsınız. Web sitesi bir yönetilebilen bir yazılımdır ve işinizi teslim eden kişinin sizi bu konuda bilgilendirmesi çok önemlidir.

Bir diğer önemli konu ise sitenin yapımında birlikte çalıştığınız kişi veya ekibin iş tesliminden sonra size destek vermeyi kesmemesidir. Web sitesinin güncel tutulması, herhangi bir arızada hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. Tüm bunlar yine ancak bir uzman tarafından sağlanabilir.

Devamını Oku

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile, GoogleYandexBing gibi arama motorlarında yükselmek, daha geniş kitlelere ulaşmak hedeflenir. Arama motorlarında üst sıralarda olmak marka bilinirliğinizin, iş gücünüzün ve ziyaretçi trafiğinizin artması anlamına gelir.

SEO işlemleri ile siteniz optimize edilir ve hedef anahtar kelime sorgularında ilk sıralarda çıkma hedeflenir. Sattığınız bir ürün veya verdiğiniz bir hizmet arama motorlarında arattırıldığında ilk sıralarda yer almak istiyorsanız profesyonel bir SEO Danışmanı’ndan destek almalısınız.

SEO tek bir işlem değil, birden çok optimizasyonun birleşimidir. Rakiplerinizin internet alanında yaptığı yeniliklerin gerisinde kalmamak, pazardan hedeflediğiniz payı alabilmek için profesyonel seo işlemleri uygulamanız gerekmektedir.

Profesyonel anlamda SEO desteği almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir, İstanbul, Ankara ve tüm Türkiye’den SEO desteği için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü