Destek

batuhan özyavru
Batuhan Özyavru / izmir web tasarımcı, izmir seo danışmanı

1986 yılında başladığım hayatıma, 2004 yılından bu yana web siteleri ve yazılım çözümleri geliştirerek devam etmekteyim. ASP.Net, PHP, CSS, HTML, JavaScript, JQuery, MySQL, MSSQL programlama dillerine iyi derecede hakimim. Ayrıca izmir web tasarım alanında, profesyonel anlamda izmir web tasarım izmir wordpress uzmanı ve izmir seo danışmanı olarak hizmet vermekteyim.

Güncel teknolojiler ile kullanımı basit, tüm cihazlara uyumlu, arama motoru dostu, kurumsal ve profesyonel web siteleri hazırlamaktayım. Ayrıca arama motoru optimizasyonları ile kelime bazlı yükselmeler için destek vermekteyim. İzmir web sitesi yapımı, izmir seo uzman desteği, wordpress destek ve kurulumları gibi ihtiyaçlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.

İşimi severek yapmaktayım. Kaliteli iş, kaliteli hizmet benim prensibimdir.

Çakma amatör yazılımcılarla başınızı ağrıtmadan, ajanslar ile cebinizi yakmadan profesyonel bir hizmet almak için hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktayım. Kullanıcı dostu, tüm cihazlara uyumlu, modern bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız, arama motoru optimizasyonu işlemleri ile arama sonuçlarında yükselmek ve geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Yıllardır yazılım ve web tasarım alanlarında profesyonel çözümler üretmekte ve projelerinizde sizlere yardımcı olmaktayım. Freelance bir yazılımcı olarak, ajansların yüksek maliyetlerinden ve yazılımcı olduğunu iddia eden amatörlerin işlerinden uzak, profesyonel bir hizmetler sunmaktayım. Sizde benimle çalışmayı tercih ederek, web tasarım, seo danışmanlığı, sosyal medya yönetimi ihtiyaçlarınıza sorunsuz hizmetler alabilirsiniz.

Çalışmalarımı görmek için tıklayın.

İzmir Web Tasarım

İzmir web tasarım izmir web tasarım ajansı izmir web tasarım firmaları izmir web tasarımcı izmir web sitesi yapımı izmir seo danışmanı izmir seo uzmanı izmir wordpress uzmanı

Günümüz şartlarında internet ortamı tartışmasız bir önem taşımaktadır. Web sitesiniz ise sizin dünyaya açılan kapınızdır. İşinizi ve çalışmalarınızı daha geniş kitlelere ulaştırabilmenin en çağdaş yolu bir web sitesi sahibi olmaktır. Sahip olduğunuz web sitesi ne kadar özgün ve modern bir tasarıma sahip olursa, firmanızın prestiji de o kadar yüksek olur.

Gelişen teknolojilerin gerisinde kalmadan internet ortamındaki varlığınızı sürdürmeniz gerekmektedir. Web sitenizin her zaman günümüz şartlarına ayak uydurur durumda olması, işinize yansıyacak ve değerini eş oranda arttıracaktır.

Modern ve özgün web sitesi nasıl olur, iyi bir site nasıl olmalıdır, web sitesi yaptırmak istiyorum ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum, web siteleri güvenli midir, web sitesinin bana nasıl faydası olur gibi tüm sorularınıza cevap vermek adına sizlere yardımcı olmaktayım.

Sizi dinliyor, sizi anlıyor ve işinizi en uygun, modern, popüler ve trend tasarım ve yazılımlar ile web ortamına taşıyorum. İşinizi büyütmek ve geniş kitlelere ulaşmak için birlikte çözümler üretebiliriz.

izmir web tasarım
izmir web tasarım

Web Tasarım Süreçleri

Analiz; Projeniz için rakip analizi, piyasa durumu ve sektör analizi gibi tüm gerekli bilgiler toplanır,
Planlama; Projenizin oluşum aşamasındaki yol haritası hazırlanır, aşamaları sizinle de paylaşır ve tasarım sürecine girilir,
Tasarım; Web tasarımınız tüm cihazlara uyumlu halde görsel olarak tasarlanır,
Yazılım; Web sitesinizin tüm fonksiyonları kodlanır,
Test; Projenizin tüm özellikleri ile sorunsuz çalıştığı kontrol edilir,
Teslim Süreci; Web siteniz çalışır durumda teslim edilir ve yönetimi ile ilgili eğitim verilir,
Destek; Projenizi çalışır halde teslim ettikten sonra her türlü soruna karşı destek verilir.

SEO Danışmanlığı

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile, Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında yükselmek, daha geniş kitlelere ulaşmak hedeflenir. Arama motorlarında üst sıralarda olmak marka bilinirliğinizin, iş gücünüzün ve ziyaretçi trafiğinizin artması anlamına gelir.

SEO işlemleri ile siteniz optimize edilir ve hedef anahtar kelime sorgularında ilk sıralarda çıkma hedeflenir. Sattığınız bir ürün veya verdiğiniz bir hizmet arama motorlarında arattırıldığında ilk sıralarda yer almak istiyorsanız profesyonel bir SEO Danışmanı’ndan destek almalısınız.

SEO tek bir işlem değil, birden çok optimizasyonun birleşimidir. Rakiplerinizin internet alanında yaptığı yeniliklerin gerisinde kalmamak, pazardan hedeflediğiniz payı alabilmek için profesyonel seo işlemleri uygulamanız gerekmektedir.

Profesyonel anlamda SEO desteği almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir, İstanbul, Ankara ve tüm Türkiye’den SEO desteği için benimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Telefon: 0554 167 1615
E-mail: [email protected]
Web: https://www.batuhanozyavru.com.tr