Müşteri Yorumları

Şirketimizin içerisinde bulunduğu yapılanma ve yeni marka yaratımı sonrası sıra yeni websitemizi oluşturmaya gelmişti. Birkaç web tasarım sitesi ve uzmanıyla görüşüp aklımızdakileri uygulama konusunda karamsarlığa düşmüştük.

Araştırmalarım sonucu Batuhan Bey ile iletişime geçtik.

Bizlere göstermiş olduğu ilgi ve nezaketiyle öncelikle gönüllerimizi kazandı. Ardından aklımızdakileri hızlı ve harika bir şekilde uygulamasıyla kendisiyle neden çalışılması gerektiğini bizlere gösterdi.

Hem ilerdeki projelerimizde birlikte çalışabileceğimiz hem de WordPress konusunda destek arayan herkese tavsiye edebileceğimiz nadide insandır kendisi.

Hiçbir zaman iletişimi koparmayan, günün her anında ulaşabileceğiniz, takıldığınız her yerde size aynı özveriyle destek olmaktan çekinmeyen, yaşayan bir websitesi haline getirmeyi öğreten Batuhan Özyavru’ya şirketimiz adına çok teşekkür ederiz.

Emeklerinize sağlık.

Necati Yıldırım
Yaman Kaynak Makine

Batuhan bey ile çalışmaktan çok mutluyum, işim gereği birçok web geliştiricisi ile çalıştım fakat Batuhan bey gerek bilgisi ile gerekse kurduğu iletişimle beni çok memnun bıraktı. İhtiyaç duyduğum her an yardım ettiği, mesajlarıma kısa sürede döndüğü ve sorduğum tüm sorulara sabırla cevap verip, çözüm bulduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Mesleğindeki tecrübe ve deneyiminin dışında sergilediği iyi tutum ve güzel davranışlarından dolayı da kendisini tebrik ediyorum. Bundan sonraki tüm web çalışmalarımda tercih edeceğim tek kişidir.

Aida Yakar
Civas Hair Transplant

WordPress site kurulumu için Batuhan Bey ile iletişime geçtim. Tecrübesiyle ve ilgisiyle isteklerimi karşılamakla kalmayıp tüm sorularıma cevap vererek bana neredeyse küçük bir eğitim vermiş oldu. Ben sorularımla bunalttığımı düşünerek kendisinden özür bile dilerken kendisi ısrarla her zaman buradayım yardımcı olmayı severim dedi. İşini profesyonellikle beklenenden önce teslim edip ayrıca samimiyetle yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum ve tereddütsüz kendisine güvenmenizi öneririm.

Emine Akgül
oynapaylas.com

Aklınızdaki web sitesini hatta kendi önerileriyle daha da fazlasını yapabilen, birlikte çalışması son derece keyifli, iş değil insan odaklı aynı zamanda da işinin uzmanı birisi Batuhan Bey. Web sitesi tasarım işinizi kendisi ile birlikte yürütmek sizlere de güven ve keyif verecektir.

Tüm emekleri için teşekkürler.

Deniz Gürsoy
vformomdata.com

Merhaba. 10 yıldır organizasyon sektöründe çalışıyorum. Yurt dışında yapılan bir takım organizasyonlara gruplar götürmeye çalışıyoruz. Dolayısıyla sürekli yenilenmek ve güncellenmek durumundayız.

Firmamıza ait web sitenin ürün yerleştirme vs.işlemlerini hep kendim hallettim. Fakat takıldığımız bir nokta oldu. Piyasada afaki rakamlar istediler. Tabi ben de uygun bir fiyat ararken Batuhan Beye internette tesadüfen rastladım. Kendisini hiç tanımam ama 1 haftadır uğraştığımız ve karmakarışık hale getirdiğimiz sistemimizi yaklaşık 1,5 saat içinde tertemiz bize teslim etti. Bu sektörde sıkıntılı ve sözünü tutmayan çok insan var. Ama Batuhan Bey dediği saatte ve dakikada işini teslim etti.

Dediğim gibi kendisini çok yeni tanıdım ama bundan sonra kendisi dışında hiç kimseyi aramam. İşini bu kadar seven ve ciddiye alan kişilere inanın az rastlanır. Bir kez daha kendisine hala daha kahrımı çektiği için teşekkür ederim.:)

Koray Akdemir
Wasc Organization

Yıllardır kendi çapımda siteler yapıyordum. Joomla ile başlayıp wordpress’e kadar gelmiştim. Ekonomiyle de ilgili olarak kendi saçımı kendim kesiyordum. En son sitem bana bir sürü nanik yapıp önemli yazılarımı da kaybedince bu iş profesyonelle olur dedim. Daha önce yaptığı bir sitede adını gördüm. Sayfasını inceledim. Aynen şu an sizin de yaptığınız gibi müşteri görüşlerini okudum. Hemen iletişime geçtim. İlk önce hiç tereddütsüz, sorgulamasız sorunlu siteden kurtardı beni. Sonra her adımda dinleyerek, önererek istediğim gibi bir site kurdu. Bu günlerde az bulunur iş yapan insan tipiyle çalışmak güzeldi demiyorum muhtemelen devam edecek iletişim.

Sağ olsun var olsun. Emeklerine sağlık.

Musa Ertürk
canhavli.net

25 yıldır eğitim alanında çalışıyorum ve son 10 senedir web tasarım ve görselleri kendim yapıyordum. Malum bütçe kısıtlı olduğu için. Fakat internet çağı hızlı değişiyor ve benim vaktim kısıtlı olduğu için profesyonel bir uzman desteği almam gerekiyordu yeni web sitelerim için.

Google araştırmalarımda Karşıyaka’da ve dil okulumuza yakin bir tasarımcı aradım. Böylece Batuhan iletişime geçtim. Benim üç tane web site tasarım projemi sorunsuz, kaliteli ve hızlı bir şekilde bitirdi. Tüm sorularıma jet hızında cevap verdi ve çözüm aradı. Umarım daha uzun zaman beraber çalışırız. Herkese tavsiye edebilirim.

Mehmet Şentürk
Academia Linguae Latince Kurslari

Batuhan Özyavru: Kendisiyle bir kere çalışmaya başladıktan sonra bir daha asla başka bir bilişimciyle çalışmayacağınız güzel insandır. Kendisini her açıdan test edebilirsiniz: Haftanın her günü arayabilirsiniz. -Ben sektirmeden her bayramda, her tatilde soracak bir şeyler buluyorum.- Saat kaç olursa olsun mesaj atabilirsiniz. -Ben ‘İnanmıyorum Türkiye’de saat 04 mü,hiç farketmemişim!’ diyorum.- Her zaman oradadır, yanıt verir, çözüm bulur. İstediğinizden, beklediğinizden çok daha iyisini yapar. İşinin ehli, esprili, alçakgönüllü ve bu piyasaların en gerçek insandır. Ayrıca o bir İzmirlidir! Daha ne olsun?

Aylin Göçmen
egitimkolektifi.com

İşini hızla ve özenle yapıyor. Markamızın tüm global ve Türkiye çapındaki web sitelerini zamanında ve hatta beklenenden daha hızlı bir şekilde tamamladı. Projeyi tam anlamıyla istenilen şekilde teslim etti. Yeni projelerimizde de kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Deniz Çetindemir
Hälsa – Art of Sweden

WordPress’in ilk adımlarında yardımına başvurduğum isim Batuhan Özyavru. Oluşabilecek problemlerin tamamında desteğe hazır hali ve sürekli çevrimiçi olması kesinlikle tavsiye niteliğinde. Memnun kalmanın yanısıra ileride de destek talebinde bulunabileceğim isim. Şimdiden teşekkürlerimi sunar ve başarılarınızın devamını dilerim.

Onur Kocadayı
izunex.com

Size, şimdiye kadar bir çok kez kişilere ve firmalara dünya kadar ücret ödeyip sadece veresiye defteri görünümlü ve kullanışsız web siteleri yaptırmış olduğumuzu farkettirdiğiniz için çok müteşekkiriz. Günün hangi saati olursa olsun sizden teknik destek almak bizi ziyadesiyle memnun etti. Bundan sonraki dönemlerde bu tür bir ihtiyacı olan yakınlarıma da bilin ki sizi önereceğim. Başarılarınızın devamını dilerim 🙂

Ece Erol
Garanti Almanca

Batuhan ile tanışmamız bir web araştırması sonucunda oldu ki iyi ki de olmuş.. British Point ailesi olarak web sayfamızda bize kendi içeriğini üretir, kendi web sayfasını yapar gibi destekleyecek bir takım arkadaşına ihtiyacımız vardı ve Batuhan bize bu desteği koşulsuz sundu. Hızlı, güvenilir, harika bir hizmet aldık ve bundan sonraki süreci de kendisi ile birlikte devam ettiriyor olacağız. British Point ailesi adına kendisine ‘Emeğine Sağlık’ diyoruz 🙂

Sevgiler.

Ayşe Şenel
British Point

Bu kadar kısa sürede böyle kaliteli bir iş çıkardığınız için şirketimiz adına teşekkür ederiz. Sizinle çalışarak doğru bir tercih yaptığımızı ilk görüşmemizden işin bitişine kadar olan süreçte bize hissettirdiniz. Yeni projelerde çalışmak dileğiyle.

Ercan Pötek
Flex Design

Batuhan Bey konusuna kesinlikle hakim, ve sorumluluk sahibi. Geri dönüş süreleri gayet tatmin edici ve birçok ortamdan haberleşmek mümkün. Hem çıkarttığı işten hem yaptığı yönlendirme ve yorumlardan son derece memnun kaldım. Tekrar teşekkürler ve yeniden görüşmek üzere…

Cem
bizimizimiz.com

40 yaşında ve 18 yıllık bir eğitimci olarak sizi canı gönülden kutluyorum. Yaptığınız tüm işlerde her zaman kalitenizi ön plana çıkardınız. Paradan daha çok insanlara ve zamana değer vermeniz ve bunu bizlere hissettirmeniz taktirliktir! Her zaman bu bakış açısıyla hareket ettiğiniz için sizi kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Öğretmen olarak herkese sizi tavsiye ediyorum ve ederim de.. Başarılarınızın devamını diliyor, herşey için teşekkür ediyorum.

Fatih Güngör
Kampüs Dil Eğitim
Menü