En çok tercih edilen wordpress uzmanı

Müşteri Yorumları

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için, birlikte çalıştığımız kişilerin yorumlarına göz atın.

google reviews
Mustafa Doğan
ABS Beyni

WordPress uzmanı yazınca akla gelen tek kişi, Batuhan abim her konuda çok ilgili davrandı ve yardımcı oldu, gerçekten işinde profesyonel birisi ile çalışmak web sitenizi üst düzey yerlerde konumlandırmak istiyorsanız Batuhan bey sizin için en doğru tercih, gerçekten İzmir’de web tasarım konusunda herkesi tek geçer, özellikle WordPress alanındaki üst düzey bilgileriyle sitenizi zirveye taşır, hayatımda ilk kez web sitesi yaptırdım bu zaman kadar kendi edindiğim bilgiler ile çabalamıştım ama Batuhan bey, hem bildiğim bilgileri tazeledi hem sitemizi zirve konumlara getirdi, sadece sitemi kurup bırakmadı, işim bitti demedi, her konuda telefonum açık demesi ile’de mükemmel insanlık had safhada idi. Batuhan bey size ne kadar teşekkür etsem azdır bu yazdıklarım bile sizin için yetersiz kalır, iyi ki varsınız WordPress Uzmanı, İzmir Web Tasarım uzmanı Batuhan bey, çekincesi olan arkadaşlar hiç çekinmeden iletişime geçebilir, size her konuda destek vereceğine emin ve kefilim Allah razı olsun abi teşekkürler tekrar.

Richard T.
Naystech

Batuhan took care of our new website requirement from the US though he was based in Turkey. He is a very responsive and engaging developer. He patiently considered all of our requests and implemented them with great skill and knowledge. He is a fast, responsive, and skilled web developer. We recommend his services to any emerging tech savvy organization.

Mehmet I.
Enotta

Batuhan helped us a lot for the design of our COST action website. He has provided technical support even for very small issues we experienced in updating the contents. He is friendly and professional. I strongly recommend him for other COST actions.

Arzu Gürz Abay
Arzu Gürz Abay - Çocuk Gelişimi ve Danışmanlık

Batuhan bey son derece profesyonel bir yaklaşımla, web sitemi güncelleştirmekle kalmadı, modern bir tasarımı önererek hem istediğim öğeleri eski siteden taşıdı hem de yeni fonksiyonlarla web siteye ivme kazandırdı. Ziyaretçiler böylelikle bütün ürün portföyüme kolaylıkla ulaşıp web sitesinde navige edebiliyor. İşinde müşteri ve hizmet odaklı, nazik ve olumlu yaklaşımı ile her isteğime bir çözüm bulma çabasındaydı hep. Web site taşındıktan sonra bile sorularıma çok kısa bir süre içinde geri döndü ve anında diyebileceğim bir zaman içinde uyguladı. İş etiği örnektir. Kendisinden fazlasıyla memnunum mutlaka tavsiye ederim.

Ceren Onurlu
Kikwell

Batuhan Bey ile web sitesi yenileme sürecinde tanıştık. Aktif bir web sitemiz olduğu için taşıma süreci oldukça kritikti. Kendisi bu süreçte karşımıza çıkan tüm sorunları bir bir çözerek sorunsuz bir aktarım ve tasarım süreci yürüttü. Bu süreçte kendisinin ağzından hiç “olmaz, yapılamaz” duymadık. 🙂 Bir de üzerine şahane bir dost ve iş arkadaşı edinmiş olduk. Daha ne olsun? İyi ki yollarımız kesişmiş… Her şey için çok teşekkürler.

Hande Aykun
Tekno Kontrol

Batuhan Bey işinde özenli, dikkatli, hızlı ve her şeyden önemlisi ‘yetkin’. İletişimi her daim kuvvetliydi. İhtiyaçlarımızı da hızlıca anladı. Doğru yerlerde inisiyatif alarak projenin gecikmesinin önüne geçti. Özetle bu süreci bizim için epey kolaylaştırdı. İşini onun gibi yapan insanlar daha çok olmalı. Yakın çevreme methettim bile. Buradan siz okuyuculara da kesinlikle tavsiye ediyorum. Tekrar teşekkürler, sevgiler.

Av. Aysun Çakır
Süren & Ünal Hukuk Bürosu

Batuhan Bey ile hukuk büromuzun internet sitesi için birlikte çalıştık. Başlangıçtan sonuna kadar her konuda yardımcı oldu hiçbir ricamızı kırmadı. Gerçekten her dakika işimizi takip edip, büyük bir özenle ve hassasiyetle çalıştı ve anlayamadığımız noktaları ayrıntılarıyla açıkladı. Çok teşekkür ediyorum.

Çiğdem Alper
Yaşamca Psikoloji Merkezi

Batuhan bey ile web sitemizin (Yaşamca Psikoloji Merkezi) yeniden tasarlanması sürecini birlikte yürüttük. Sitenin tasarımınından çok memnun kaldık, ince hatlar, aydınlık bir görünüm ve kolay bir kullanıma sahip oldu. Basit bir web tasarım ile başlayıp oldukça karmaşık ve katmanlı bir yapıya dönüşmesine ve soru formları gibi ek taleplerimize rağmen Batuhan bey tüm süreci çok kolaylaştırdı. Küçük büyük tüm taleplerimize sabırla ve çok hızlı bir şekilde geri dönüş yaptı. Hatta farklı uzmanlıklardan ihtiyaçlarımızda bile bize elinden geldiğince yönlendirme yaparak destek verdi. Eğitim amaçlı hazırladığı videolar ile uzun vadede ihtiyaç duyabileceğimiz düzenlemeler için kaynaklar iletti. Hatta videoları izlemeyip gene kendisine sorduğumuzda bile sabırla süreçte yardımcı olmaya devam etti. Yaşamca Psikoloji olarak kendisine çok teşekkür ederiz.

Dr. Ümit Akpınar
Civas Hair Transplant

Web sitelerimizin tasarımını ve tüm iyileştirmelerini Batuhan bey ile yapıyoruz. Profesyonelliği ve becerisi ile yaptığı işi en güzel şekilde sonuçlandırıyor. Teşekkür ederiz.

Av. Engin Deniz Ortaç
Ünal & Ortaç Hukuk Bürosu

Batuhan Bey çok titiz ve planlı bir çalışma ile hem teslim tarihinden önce çok hızlı bir şekilde çalışmayı teslim etti hem de tahminimizden de güzel bir çalışma bizlere sundu. Çalışmanın yapım aşamasında da hızlı geri dönüşler yaptı ve sorunlarımıza hep çözüm odaklı yaklaştı. Çok teşekkür ederiz.

Yorumunuzu Ekleyin

Hakkımdaki görüşlerinizi önemsiyorum.
Görüşlerinizi benimle çalışmayı düşünen kişiler ile paylaştığınız için teşekkür ederim.

Adınız Soyadınız *
Fill out this field
Firmanız
Fill out this field
Yorumunuz *
Fill out this field