WordPress WooCommerce
E-Ticaret Siteleri

Profesyonel WooCommerce e-ticaret sitesi ile işinizi büyütün. WooCommerce e-ticaret siteleri oluşturuyoruz. Bizimle çalışmak ister misiniz?

woocommerce uzmanı
özel tasarım woocommerce e-ticaret site yapımı

Profesyonelce Hazırlanmış WooCommerce E-Ticaret Siteleri

Sayıları her geçen gün artan e-ticaret siteleri ile şirketler, online alışveriş üzerinden kazançlarını katlıyor. Siz de sanal mağazanızı açıp satışlarınızı attırmak, ürünlerinizi tüm dünyaya ulaştırmak için hazır mısınız? Kurumsal kimliğinize ve ürünlerinize uygun, özgün, modern, hızlı, güvenli ve hedef odaklı e-ticaret siteleri oluşturuyoruz.

WooCommerce E-Ticaret ile Kazancınızı Arttırın

WooCommerce dünya genelinde en yaygın kullanılan, WordPress üzerinde çalışan, açık kaynak kodlu bir e-ticaret yazılımıdır. WordPress’in güçlü e-ticaret eklentisi sayesinde online alışveriş sitelerinizi yönetmekle ilgili zorluk yaşamadan sadece işinize odaklanabilirsiniz. WordPress Woocommerce E-Ticaret sitenizi birlikte yaratalım siz sadece işiniz ile ilgilenin.

woocommerce e-ticaret uzmanı

İhtiyacınız Olan E-Ticaret Sitesine WooCommerce Farkı ile Sahip Olun

WooCommerce, en hızlı büyüyen e-ticaret yazılımlarından biridir. WooCommerce geliştirici dostudur. REST API ile oluşturulan WooCommerce ölçeklenebilir ve hemen hemen her hizmetle entegre edilebilir. Güvenli ve hızlıdır. Ayrıca diğer e-ticaret yazılımlarına göre ekonomiktir. WordPress WooCommerce ile online mağazanızı işletirken destek sorunu yaşamazsınız. WooCommerce’in avantajlardan faydalanın.

wordpress woocommerce e-ticaret
woocommerce nedir detaylı bilgiler

Neden WooCommerce?

WordPress WooCommerce kullanmanın avantajları nelerdir? Neden WordPress WooCommerce tercih etmeliyiz?

WooCommerce Nedir?

WooCommerce, WordPress’in e-ticaret eklentisidir. İçerisinde bir çok özellik ile birlikte gelmektedir. Varyasyonlu ürünler oluşturabilme, çapraz satışlar yapabilme, güvenli ödeme yöntemleri, sınıf bazlı nakliye ücretlendirme gibi bir çok özelliği içerisinde barındırır. Mevcut özelliklerine ek olarak gereken diğer özellikler ise eklentiler ile desteklenmektedir.

WooCommerce bir çok tema ve eklenti ile desteklenmiş ve halen geliştirilmeye devam edilen güncel, ekonomik ve modern bir e-ticaret yazılımıdır. WooCommerce ile yapılmış e-ticaret sitelerinin sayısı günden güne artmaktadır.

WooCommerce Kullanımı Basittir

WooCommerce ile e-ticaret sitesini yönetmek oldukça basittir. Ürünlerinizi yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler tek bir ekrandan kolayca düzenlenebilir. Toplu düzenlemeler ile fiyat ve stok güncellemeleri yapılabilir.

WooCommerce Özel Tasarımlar

WooCommerce, WordPress üzerinde çalışan bir yazılım olduğundan dolayı temeli WordPress’tir ve aynı WordPress’te olduğu gibi WooCommerce tarafında da istenilen tüm özel tasarımların hayata geçirilmesi mümkündür. Doğru tema ve eklenti seçimleri ile ve doğru yapılandırma ile çok güçlü bir e-ticaret sitesi oluşturulabilir. Bu noktada bir uzman desteğinden faydalanmanız gerekmektedir.

WooCommerce Hızlıdır

WordPress WooCommerce güncel, sürekli geliştirilen temiz kodlanmış bir yapıdır ve doğru yapılandırma ve optimizasyon ile yüksek hızda çalışır. Günümüzde hızlı çalışan siteler hem arama motorları hemde kullanıcılar tarafından özellikle tercih edilmektedir. WordPress WooCommerce’in doğru yapılandırılması ancak bir uzman desteği ile mümkündür.

WooCommerce ve SEO

WordPress WooCommerce sürekli geliştirilen en güncel yazılımlardan biridir. Google ve diğer arama motorlarının (Yandex, Yahoo vb) getirdiği güncellemelere göre devamlı gelişen özgün bir yazılımdır. Bu sebeple doğru yapılandırma ve doğru bir tasarım ile Google arama sonuçlarında yüksek sıralarda yer almak mümkündür.

WooCommerce Güvenlidir

WordPress WooCommerce oldukça güvenli bir yazılımdır. Ancak WordPress tema ve eklentiler ile desteklenen bir yazılımdır ve bu ilave yazılımlar da kişiler tarafından yazılmaktadır. Bu sebeple tema ve eklenti kullanımına son derece dikkat edilmelidir.

WooCommerce Ekonomiktir

WordPress WooCommerce, özel bir e-ticaret yazılımına göre oldukça ekonomiktir. Ayrıca açık kaynak kod yapısına sahip olduğu için tek bir yazılım geliştiricisine bağımlı kalmadan işlerin ilerlemesine imkan sağlar. WooCommerce ile oluşturulan e-ticaret sitelerinin diğer özel yazılımlar gibi her sene tekrar eden ödemeleri olmaz. WordPress WooCommerce dünya genelinde en yaygın kullanılan e-ticaret yazılımıdır.

web tasarım wordpress uzmanı destek izmir
Birlikte çalışmak ister misiniz?

WooCommerce uzmanı ile çalışmaya ihtiyaç mı duyuyorsunuz? WooCommerce e-ticaret sistemi konusunda deneyimli ve tecrübeli bir ekipten destek almak için doğru adrestesiniz.

WooCommerce e-ticaret sitenizi bir uzman ekip desteği ile geliştirmek hem zaman hem de bütçe bakımından tasarruf etmenizi sağlar.

Özgün bir tasarım markanıza değer katar. Güven veren bir e-ticaret sitesi ile rakiplerinizin önüne geçersiniz. WooCommerce ile e-ticaret sitesi geliştirirken dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bu noktada mutlaka bir uzman desteği alarak ve doğru yapılandırma ile güçlü bir WooCommerce e-ticaret sitesi sahibi olabilirsiniz.

WordPress ve WooCommerce dünya genelinde herkesin kullanabileceği şekilde hazırlanmış bir yazılım olduğundan dolayı doğru yapılandırılmazsa gereksiz bir çok özellik ile dolacak ve asıl amacının dışına çıkabilecektir. Bu sebeple sitenin hazırlanması konusunda destek almanız paranızı ve zamanınızı boşa harcamamanız demek olacaktır.

WooCommerce Uzmanı Nedir? Nasıl Faydası Olur?

WooCommerce uzmanı, sistemi iyi bilen, güncellemeleri devamlı takip eden, sorunlara hızlı çözüm üretebilen kişi veya ekiplerdir. E-ticaret sitenizin hazırlanmasında ve daha sonra yönetilmesinde uzman kişilerden faydalanmak işinizi başarıya götüren önemli bir etkendir.

Dikkat edilmesi gereken nokta, WooCommerce uzmanı olduğunu iddia eden herkese güvenilmemesi gerektiğidir.

Bir WooCommerce uzmanı size, WooCommerce kurulumu, özel tasarım WooCommerce hizmeti, WooCommerce SEO yapılandırması, WooCommerce tema ve eklenti optimizasyonu, WooCommerce bakım ve iyileştirme çalışmaları ve WooCommerce kullanım eğitimi gibi konularda sorunsuz destek verir.

WooCommerce uzmanı arıyorum diyorsanız bu konuda size destek olmaya hazırız. Bizimle iletişime geçerek aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilir, sorunsuz bir WooCommerce e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Batuhan Özyavru, 20 yıla yakın tecrübesi ile İzmir merkezli WordPress hizmeti vermektedir. Uzun yıllar edindiği tecrübe ile profesyonel web tasarım işlerine imza atmıştır. İzmir wordpresss uzmanı, izmir freelance wordpress uzmanı, izmir wordpress desteği, izmir özel tasarım wordpress, izmir wordpress tema yapımı, izmir wordpress ajansı gibi soruların en çok aranan ismi olmuştur.

Batuhan Özyavru, İzmir dışında yurt içinde İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Antalya, Muğla, Adana, Trabzon, Konya, yurt dışında Almanya, Belçika, Fransa gibi bir çok bölgeye de wordpress site yapımı ve desteği hizmeti sağlamıştır. Profesyonel web tasarım hizmeti konusunda titiz çalışmalar yürütmektedir. Yaptığı çalışmaları buradan inceleyebilirsiniz.

Freelance WooCommerce Uzmanı

Freelance WooCommerce uzmanı, İzmir freelance WooCommerce web tasarım, izmir freelance web tasarımcı, freelance WooCommerce developer deyince ilk akla gelen isim Batuhan Özyavru’dur.

Freelance anlam olarak serbest, bağımsız çalışan demektir. Yani freelance web tasarım ya da web tasarımcıya özgün bir anlam değildir. İşini bir ajans ya da kuruma bağlı olmadan bireysel olarak yapan her meslek gurubu çalışanı için freelance çalışan demek mümkündür.

İzmir ve diğer tüm bölgelerden WooCommerce desteği almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Destek

Her WooCommerce e-ticaret sitesinin düzenli ve sürekli desteğe ihtiyacı vardır. WordPress ve WooCommerce web siteleri için profesyonel ve eksiksiz destek sağlamaktan gurur duyuyoruz. Batuhan Özyavru web tasarım ajansı olarak, WordPress hız optimizasyonundan veri yedeklemelerine kadar her şeyi sizin için yapıyoruz.

WooCommerce, tema ve eklentileri sürekli güncellenen yazılımlardır. WooCommerce ile yapılan e-ticaret sitelerin sorunsuz çalışmaya devam edebilmesi için düzenli olarak takip edilmesi gerekmektedir. WooCommerce ile sorun yaşayan kişiler çoğunlukla ne yapacaklarını bilemez ve internette WooCommerce uzmanı, WooCommerce destek, WooCommerce hata giderme ile ilgili aramalar yaparlar. Bu noktada Batuhan Özyavru ve uzman WordPress ekibi sürekli desteğe hazırdır.

Yeni bir WordPress e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorsunuz ve tam olarak nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Ya da bir WordPress siteniz var ancak güvenlik, hız gibi noktalarda desteğe ihtiyacınız var. WooCommerce sitenizle ilgili tüm destek talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere en doğru çözümleri sunacaktır.

WooCommerce Eğitim

WooCommerce ile yapılmış e-ticaret sitenizi herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan yönetebilirsiniz. WooCommerce ile hazırlanmış bir web sitesini yönetmenin bazı detayları vardır.

WooCommerce e-ticaret site yapımı sonrası sizlere sitenizin kullanımı hakkında detaylı eğitim veririz. Bu eğitimin sonunda WordPress sitenizin admin panelinden sitenizi nasıl güncelleyeceğinizi, sipariş ve ürünlerinizi nasıl yöneteceğinizi, gerekli içerik değişikliklerini nasıl yapacağınızı, yeni blog yazılarını nasıl ekleyeceğinizi, temanızın ayalarını nasıl yapacağınızı, hangi eklentinin ne işe yaradığını ve daha bir çok temel ve detay konuda neyin nasıl olduğunu öğrenmiş olursunuz.

Yüz yüze WooCommerce Eğitimi

WooCommerce sitenizi teslim ettikten sonra sizinle bir araya geliyor ve sitenizin kullanımı hakkında detaylı eğitim veriyoruz.

Online WooCommerce Eğitimi

Şehir veya ülke dışına teslim ettiğimiz WordPress sitelerin kullanımı için uzaktan destek yazılımları ve online görüşmeler ile detaylı WordPress eğitimi veriyoruz.

WooCommerce Eğitim İçeriği

WooCommerce eğitimimizin içeriği, site kullanımı, admin paneli tanıma, sayfa ekleme / güncelleme, yazı ekleme / güncelleme, ürün ekleme / güncelleme, sipariş yönetimi, nakliye yönetimi, toplu düzenlemeler, tema ayarları, eklenti ayarları gibi WordPress sitenizle alakalı tüm detayları kapsamaktadır. Ayrıca eğitim sonrası takıldığınız tüm noktalarda destek olmayı sürdürmekteyiz.

Son yıllarda online alışverişe olan ilginin büyük bir artış göstermesi ile küçük ve büyük ölçekli tüm firmalar satışlarını dijital ortama taşımaya başladı. Bir çok girişim de sanal pazarlara yönelmesi ile e-ticaret sitelerine olan talep günden güne artış göstermekte. E-ticaret siteleri ile markalar ürünlerini gerek yurt içi gerek yurt dışındaki insanlara pazarlamak için bir yarış haline girdiler. Bu gelişmeler doğrultusunda e-ticaret sitelerinin önemi her geçen gün artmakta.

E-Ticaret Sitesi Nedir?

E-ticaret sitesi, ürün ve hizmetlerinin satışını sanal ortamda yapmak isteyen firma veya kişilerin ihtiyaç duyduğu web siteleridir. İnternet kullanımının artış göstermesi ve yakın zamanda gelen pandeminin de etkisi ile online satışlara yönelim olmuştur. Bu doğrultuda e-ticaret sitelerine olan ilgi artmış durumdadır. E-ticaret sitesi, herhangi bir ürünün ya da hizmetin çeşitli ödeme seçenekleri ile internet ortamında satışının yapılmasını sağlayan yazılımlara verilen isimdir. Son zamanlarda tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği e-ticaret siteleri ile yapılan ticaretin geleneksel ticaret yöntemine göre bir çok avantajı bulunmaktadır.

E-Ticaret Sitesinin Avantajları

E-ticaret sitesi açmanın bir çok avantajı vardır. Peki, e-ticaret sitesi sahibi olmanın sağladığı avantajlar nelerdir?

  • E-Ticaret sitesi ile yapılan ticaret şeklinin en önemli avantajı ürün ve hizmetleri tüm dünyaya ulaştırma imkanı sunmasıdır.
  • Bir başka avantaj ise e-ticaret sitelerinin 7/24 sürekli alışverişe hazır olmasıdır.
  • İşlek bir caddede dükkan sahibi olmak gerektirmediği gibi, işlek bir caddedeki dükkandan daha fazla kişiye ulaşabilir.
  • E-ticaret sitesi, fiziki bir mağazadan daha az maliyetlidir. Dükkan kirası, elektrik masrafı gibi giderlerin olmaması ürün fiyatlarında da daha ekonomik olma avantajı sağladığından daha fazla kişinin ilgisini çekmektedir.
  • E-ticaret sitesi ile yapılan satışlarda ürünü stokta bulundurma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Satıcı sipariş aldıktan sonra ürünü tedarik ederek müşterisine ulaştırabilir.

Bu gibi avantajlarından dolayı satışlarınızı e-ticaret sitesi ile sanal ortama taşımak size daha fazla kazanç sağlar.

Peki e-ticaret sitesi nasıl kurulur bunu açıklayalım.

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret sitesi yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği sorular, e-ticaret sitesi nasıl kurulur? e-ticaret sitesini kendim yapabilir miyim? ücretsiz e-ticaret sitesi var mı? gibi sorulardır.

E-ticaret sitesi yapımı ciddiyet gerektiren önemli bir noktadır. E-ticaret sitesi denilen site de tıpkı tüm web siteleri gibi bir yazılımdır, hatta daha detaylı bir yazılımdır. Bu sebeple e-ticaret sitesi yapımında mutlaka bir uzman ekip veya kişi ile çalışılması gerekmektedir. E-ticaret sitesi teknik bilgi gerektirdiğinden tek başına yapılması pek mümkün olmayan bir sitedir.

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Olur mu?

Hali hazırda WooCommerce, Magento vb ücretsiz e-ticaret yazılımları vardır ancak, bu yazılımlar ile sitelerin hayata geçirilmesi yine teknik bilgi ve beceri gerektirmektedir. E-ticaret sitesi sizin sanal ortamdaki mağazanızdır. Nasıl ki fiziki mağazalarınıza yüksek önem veriyor, her şeyinin kusursuz olmasını istiyorsanız e-ticaret sitesi yapımında da doğrudan ücretsiz yapıları aramanız doğru olmayacaktır. Bu yazılımları bir uzman desteği ile hayata geçirmeniz işinizin yolunda gitmesini sağlar. Bu doğrultuda sıfır maliyetle bir e-ticaret sitesi sahibi olma fikrinden uzaklaşmanız gerekmektedir.

E-ticaret sitesi ile doğru fiyatlandırılmanın oluşturabilmesi için öncelikle yapılacak olan işlemlerin belirlenmesi gereklidir. Bu sebeple bizimle iletişime geçerek taleplerinizi belirtmeniz durumunda sizlere doğru bir fiyat teklifi verebiliriz. E-ticaret sitesi yapımı hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin..

Web Tasarım Süreci

Teslim ettikten sonra da işimizin arkasındayız. Kesintisiz iletişim ve destek garantisi ile güvenilir web tasarım hizmeti.

Sizi Dinliyor ve Anlıyoruz

Analiz aşamasında sizi dinliyor, anlıyor ve isteklerinize uygun profesyonel çözümler üretiyoruz. İyi bir analiz bir yazılım sürecinin en önemli kısmıdır. İşin en doğru sonuca en hızlı ve ekonomik şekilde ulaşabilmesi ancak doğru bir analiz ile olur.

Tüm Yapılacakları Detaylı Tekliflendiriyoruz

Belirlenen istekler doğrultusunda teklif hazırlıyoruz. Teklif tüm yapılacak işleri, işin ilerleme sürecini, işin tüm detaylarını, teslim ve teslim sonrası yapılacakları kapsıyor.

En Doğru Yazılımlar ile Tüm Cihazlar ile Uyumlu Tasarım Hazırlıyoruz

Gönderilen teklifin onaylanması ve anlaşmanın sağlanması halinde teklifte belirtilen işe başlama tarihinde çalışmayı başlatıyoruz. Yazılım ve tasarım süreçlerini canlı ilerletiyoruz. Tüm yapılan işlemleri işin sonuna kadar takip edebiliyorsunuz. Böylece revize sürecini kolaylaştırıp azaltıyor ve işin tamamlanma süresini hızlandırıyoruz.

Teslimat Öncesi Tüm Kontrolleri Yapıyoruz

Yazılım ve tasarım sürecinden sonra iş teslim edilmeden tüm özelliklerin çalıştığından emin oluyoruz. Karşılıklı olarak web sitesinin tüm noktalarını test ediyor ve doğruluğunu teyit ediyoruz. Teslim tarihine siteyi sorunsuz hazırlıyoruz.

Gününde Sorunsuz Teslimat Yapıyoruz

Yazılımın konuşulduğu gibi doğru çalıştığı ve tasarımın tüm istekleri karşıladığı noktada işi teslim ediyoruz. Teslim aşamasına kadar mutlaka teklifte belirtilen tüm detayların tamamlandığından ve tasarımın kusursuz olduğundan emin oluyoruz. Sonrasında karşılıklı el sıkışıyor ve teslimi gerçekleştiriyoruz.

Online WordPress Eğitimi Veriyoruz

İşin teslimatından sonra sitenin kullanımı ile detaylı eğitim veriyoruz. Eğitimleri uzaktan bağlantı ile aklınıza takılan tüm soruları teker teker cevaplayacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Teslimattan sonra sitenizi kendiniz yönetebilir durumda oluyorsunuz.

Sonuna Kadar Destek Veriyoruz

Destek kısmı ise en iddialı olduğumuz nokta. Teslim ettiğimiz sitelerdeki oluşabilecek teknik arızalar ile yıl boyunca ilgileniyoruz. Ayrıca metin değiştirme, iletişim bilgisi güncelleme gibi minimal revize işlemleri için asla ücret talep etmiyoruz. Yıl boyunca sitenin bizim tarafımızdan güncel tutulması talep edilirse bunu ek bir teklif ile detaylandırıyor ve anlaşma sağlanması durumunda destek vermeye devam ediyoruz. Ayrıca haftanın 7 günü kesintisiz iletişim garantisi veriyoruz. İşimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Hızlı Talep Formu

Projeniz mi var? Web tasarım taleplerinizi hızlıca iletin, en uygun, uzman çözümler için en kısa sürede dönüş yapalım.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
500+

tamamlanan proje

+1

yıl teknik destek garantisi

%100

seo dostu güçlü siteler

50+

mutlu müşteri yorumu

halsa logo
izmir fırça logo
hilmi yıldırım zeytinyağları logo
pulpoar logo
upfilts logo
antimic logo
grikoç akademi logo
prochemica logo
halsa logo
izmir fırça logo
pulpoar logo
upfilts logo
hilmi yıldırım zeytinyağları logo
prochemica logo
Tamamlanan Projeler

WordPress ve Woocommerce ile tamamlanmış profesyonel web siteleri

HB Dental Clinic Kurumsal Web Tasarım Çalışması

HB Dental Clinic

breath hub web tasarım çalışması

Breath Hub

kikwell iyi yaşam platformu web tasarım çalışması

Kikwell

pulpoar web tasarım çalışması

Pulpoar

yaşamca psikoloji merkezi web tasarım çalışması

Yaşamca Psikoloji Merkezi

gri koç akademi kurumsal web tasarım çalışması

Gri Koç Akademi

palm ink tattoo antalya kurumsal web tasarım çalışması

Palm Ink Tattoo

halsa yatak web tasarım çalışması

Halsa Yatak

En çok tercih edilen wordpress uzmanı

Birlikte çalışmaya karar vermeden önce, hakkımızda yazılan yorumlara göz atın.

Markanız ve ürünleriniz için en iyisini birlikte yapalım.
İhtiyacınız olan web sitesi için teklif alın, en uygun ve hızlı çözümü birlikte üretelim.
izmir web tasarım wordpress uzmanı