Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak sandığınız kadar zor değil. Hayalinizdeki web sitesini adım adım birlikte oluşturuyoruz. Tüm süreçlerde tam destek veriyoruz.

izmir web tasarım

Sorunsuz İş, Kesintisiz Destek

Teslim ettikten sonra da işimizin arkasındayız. Kesintisiz iletişim, kesintisiz destek garantisi veriyoruz.
Bizim için yaptığımız işler teslim ettikten sonra bitmiyor. Kesintisiz bir web sitesi desteği ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Web sitesi oluşturma süreci nasıl işliyor?

1. Analiz – Sizi Dinliyor ve Anlıyoruz

Analiz aşamasında sizi dinliyor, anlıyor ve isteklerinize uygun profesyonel çözümler üretiyoruz. İyi bir analiz bir yazılım sürecinin en önemli kısmıdır. İşin en doğru sonuca en hızlı ve ekonomik şekilde ulaşabilmesi ancak doğru bir analiz ile olur.

2. Teklif – Tüm Yapılacakları Detaylı Tekliflendiriyoruz

Belirlenen istekler doğrultusunda teklif hazırlıyoruz. Teklif tüm yapılacak işleri, işin ilerleme sürecini, işin tüm detaylarını, teslim ve teslim sonrası yapılacakları kapsıyor.

3. Yazılım & Tasarım – En Doğru Yazılım ve Tüm Cihazlara Uyumlu Tasarım Hazırlıyoruz

Gönderilen teklifin onaylanması ve anlaşmanın sağlanması halinde teklifte belirtilen işe başlama tarihinde çalışmayı başlatıyoruz. Yazılım ve tasarım süreçlerini canlı ilerletiyoruz. Tüm yapılan işlemleri işin sonuna kadar takip edebiliyorsunuz. Böylece revize işlemlerini de olabildiğince en aza indirmiş ve işin tamamlanma süresini hızlandırmış oluyoruz.

4. Test – Teslimat Öncesi Tüm Kontrolleri Yapıyoruz

Yazılım ve tasarım sürecinden sonra iş teslim edilmeden tüm özelliklerin çalıştığından emin oluyoruz. Karşılıklı olarak web sitesinin tüm noktalarını test ediyor ve doğruluğunu teyit ediyoruz. Teslim sürecine site sorunsuz hazır oluyor.

5. Teslim – Gününde Sorunsuz Teslimat Yapıyoruz

Yazılımın konuşulduğu gibi doğru çalıştığı ve tasarımın tüm istekleri karşıladığı noktada işi teslim ediyoruz. Teslim kısmında kadar mutlaka teklifte belirtilen tüm detayların tamamlandığından ve tasarımın kusursuz olduğundan karşılıklı olarak el sıkışmış oluyoruz.

6. Eğitim – Uzaktan Eğitim ile WordPress Yönetimi

İşin teslimatından sonra sitenin kullanımı ile detaylı eğitim veriyoruz. Eğitimleri uzaktan bağlantı ile aklınıza takılan tüm soruları teker teker cevaplayacak şekilde detaylandırıyoruz. Teslimattan sonra sitenizi kendiniz yönetebilir durumda oluyorsunuz.

7. Destek – Sonuna Kadar Destek Veriyoruz

Destek kısmı ise en iddialı olduğumuz durum. Teslim ettiğimiz sitelerin oluşabilecek teknik arızalarını yıl boyunca destekliyoruz. Ayrıca metin değiştirme, iletişim bilgisi güncelleme gibi minimal revize işlemleri için asla ücret talep etmiyoruz. Yıl boyunca sitenin bizim tarafımızdan güncel tutulması talep edilirse bunu ek bir teklif ile detaylandırıyor ve anlaşma sağlanması durumunda destek vermeye devam ediyoruz. Ayrıca haftanın 7 günü kesintisiz iletişim garantisi veriyoruz. İşimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışında tamamlanmış 250'den fazla web sitesi

Tamamlanan Projeler

WordPress ve Woocommerce ile tamamlanmış profesyonel web siteleri.

En çok tercih edilen wordpress uzmanı

Müşteri Yorumları

Birlikte çalışmaya karar vermeden önce, birlikte çalıştığımız insanların yorumlarına göz atın.

Şirketimizin içerisinde bulunduğu yapılanma ve yeni marka yaratımı sonrası sıra yeni websitemizi oluşturmaya gelmişti. Birkaç web tasarım sitesi ve uzmanıyla görüşüp aklımızdakileri uygulama konusunda karamsarlığa düşmüştük.

Araştırmalarım sonucu Batuhan Bey ile iletişime geçtik.

Bizlere göstermiş olduğu ilgi ve nezaketiyle öncelikle gönüllerimizi kazandı. Ardından aklımızdakileri hızlı ve harika bir şekilde uygulamasıyla kendisiyle neden çalışılması gerektiğini bizlere gösterdi.

Hem ilerdeki projelerimizde birlikte çalışabileceğimiz hem de WordPress konusunda destek arayan herkese tavsiye edebileceğimiz nadide insandır kendisi.

Hiçbir zaman iletişimi koparmayan, günün her anında ulaşabileceğiniz, takıldığınız her yerde size aynı özveriyle destek olmaktan çekinmeyen, yaşayan bir websitesi haline getirmeyi öğreten Batuhan Özyavru’ya şirketimiz adına çok teşekkür ederiz.

Emeklerinize sağlık.

Necati Yıldırım
Yaman Kaynak Makine

Batuhan bey ile çalışmaktan çok mutluyum, işim gereği birçok web geliştiricisi ile çalıştım fakat Batuhan bey gerek bilgisi ile gerekse kurduğu iletişimle beni çok memnun bıraktı. İhtiyaç duyduğum her an yardım ettiği, mesajlarıma kısa sürede döndüğü ve sorduğum tüm sorulara sabırla cevap verip, çözüm bulduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Mesleğindeki tecrübe ve deneyiminin dışında sergilediği iyi tutum ve güzel davranışlarından dolayı da kendisini tebrik ediyorum. Bundan sonraki tüm web çalışmalarımda tercih edeceğim tek kişidir.

Aida Yakar
Civas Hair Transplant

WordPress site kurulumu için Batuhan Bey ile iletişime geçtim. Tecrübesiyle ve ilgisiyle isteklerimi karşılamakla kalmayıp tüm sorularıma cevap vererek bana neredeyse küçük bir eğitim vermiş oldu. Ben sorularımla bunalttığımı düşünerek kendisinden özür bile dilerken kendisi ısrarla her zaman buradayım yardımcı olmayı severim dedi. İşini profesyonellikle beklenenden önce teslim edip ayrıca samimiyetle yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum ve tereddütsüz kendisine güvenmenizi öneririm.

Emine Akgül
oynapaylas.com

Aklınızdaki web sitesini hatta kendi önerileriyle daha da fazlasını yapabilen, birlikte çalışması son derece keyifli, iş değil insan odaklı aynı zamanda da işinin uzmanı birisi Batuhan Bey. Web sitesi tasarım işinizi kendisi ile birlikte yürütmek sizlere de güven ve keyif verecektir.

Tüm emekleri için teşekkürler.

Deniz Gürsoy
vformomdata.com

Merhaba. 10 yıldır organizasyon sektöründe çalışıyorum. Yurt dışında yapılan bir takım organizasyonlara gruplar götürmeye çalışıyoruz. Dolayısıyla sürekli yenilenmek ve güncellenmek durumundayız.

Firmamıza ait web sitenin ürün yerleştirme vs.işlemlerini hep kendim hallettim. Fakat takıldığımız bir nokta oldu. Piyasada afaki rakamlar istediler. Tabi ben de uygun bir fiyat ararken Batuhan Beye internette tesadüfen rastladım. Kendisini hiç tanımam ama 1 haftadır uğraştığımız ve karmakarışık hale getirdiğimiz sistemimizi yaklaşık 1,5 saat içinde tertemiz bize teslim etti. Bu sektörde sıkıntılı ve sözünü tutmayan çok insan var. Ama Batuhan Bey dediği saatte ve dakikada işini teslim etti.

Dediğim gibi kendisini çok yeni tanıdım ama bundan sonra kendisi dışında hiç kimseyi aramam. İşini bu kadar seven ve ciddiye alan kişilere inanın az rastlanır. Bir kez daha kendisine hala daha kahrımı çektiği için teşekkür ederim.:)

Koray Akdemir
Wasc Organization

Yıllardır kendi çapımda siteler yapıyordum. Joomla ile başlayıp wordpress’e kadar gelmiştim. Ekonomiyle de ilgili olarak kendi saçımı kendim kesiyordum. En son sitem bana bir sürü nanik yapıp önemli yazılarımı da kaybedince bu iş profesyonelle olur dedim. Daha önce yaptığı bir sitede adını gördüm. Sayfasını inceledim. Aynen şu an sizin de yaptığınız gibi müşteri görüşlerini okudum. Hemen iletişime geçtim. İlk önce hiç tereddütsüz, sorgulamasız sorunlu siteden kurtardı beni. Sonra her adımda dinleyerek, önererek istediğim gibi bir site kurdu. Bu günlerde az bulunur iş yapan insan tipiyle çalışmak güzeldi demiyorum muhtemelen devam edecek iletişim.

Sağ olsun var olsun. Emeklerine sağlık.

Musa Ertürk
canhavli.net

25 yıldır eğitim alanında çalışıyorum ve son 10 senedir web tasarım ve görselleri kendim yapıyordum. Malum bütçe kısıtlı olduğu için. Fakat internet çağı hızlı değişiyor ve benim vaktim kısıtlı olduğu için profesyonel bir uzman desteği almam gerekiyordu yeni web sitelerim için.

Google araştırmalarımda Karşıyaka’da ve dil okulumuza yakin bir tasarımcı aradım. Böylece Batuhan iletişime geçtim. Benim üç tane web site tasarım projemi sorunsuz, kaliteli ve hızlı bir şekilde bitirdi. Tüm sorularıma jet hızında cevap verdi ve çözüm aradı. Umarım daha uzun zaman beraber çalışırız. Herkese tavsiye edebilirim.

Mehmet Şentürk
Academia Linguae Latince Kurslari

Batuhan Özyavru: Kendisiyle bir kere çalışmaya başladıktan sonra bir daha asla başka bir bilişimciyle çalışmayacağınız güzel insandır. Kendisini her açıdan test edebilirsiniz: Haftanın her günü arayabilirsiniz. -Ben sektirmeden her bayramda, her tatilde soracak bir şeyler buluyorum.- Saat kaç olursa olsun mesaj atabilirsiniz. -Ben ‘İnanmıyorum Türkiye’de saat 04 mü,hiç farketmemişim!’ diyorum.- Her zaman oradadır, yanıt verir, çözüm bulur. İstediğinizden, beklediğinizden çok daha iyisini yapar. İşinin ehli, esprili, alçakgönüllü ve bu piyasaların en gerçek insandır. Ayrıca o bir İzmirlidir! Daha ne olsun?

Aylin Göçmen
egitimkolektifi.com

Referanslar

Birlikte Çalışmak İster misiniz?

İhtiyacınız olan web sitesi için teklif alın, en uygun ve hızlı çözümü birlikte yaratalım.

Menü