Profesyonel Freelance
Web Tasarım Hizmeti

Kullanımı kolay, modern, güvenilir, hızlı, tüm cihazlara uyumlu ve seo dostu bir web sitesine sahip olun. Bizimle çalışmak ister misiniz?

izmir freelance web tasarım wordpress uzmanı tamamlanan web siteler
izmir web tasarım

Profesyonel Site Tasarımı

Web sitesi yaptırmak istiyorum, nereden başlamalıyım? Nasıl bir web sitesi sahibi olabilirim? Web sitesi yaptırmanın fiyatı nedir? Web sitemi kendim yönetebilir miyim? Site yaptırmak ile ilgili hiçbir fikrim yok. Güvenilir web sitesi tasarımcısına ihtiyacım var… Bu ve bunlar gibi aklınıza takılan birçok sorunu birlikte çözmeye ne dersiniz? Profesyonel bir web sitesi sahibi olmak sandığınız kadar zor değil. Gelin web sitesi ihtiyacınıza birlikte çözüm üretelim.

profesyonel freelance web tasarım hizmeti izmir

Hayalinizdeki Tasarımı Hayata Geçirelim, Siz Keyfini Çıkarın

Özelleştirilmiş WordPress sitenizi profesyonel bir şekilde arkaplanda inşa ediyoruz. İhiyaçlarınızı doğru analiz edip kullanımda sorun yaşamayacağınız şekilde yönetim panelinde gerekli ayarlamaları yapıyoruz. Web sitenizi size devrettiğimizde gerekli güncellemeleri kolayca yapabiliyorsunuz. Sade tasarımlı WordPress admin paneli sayesinde sitenizi tek başınıza da yönetebiliyorsunuz.

Uzman Desteği Daima Yanınızda

Sitenizi yönetebilmek için herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yok. Teslimattan sonra kullanım hakkında detaylı eğitim veriyoruz. Süreç boyunca ihtiyaç duyduğunuzda iletişim halinde kalmaya devam ediyoruz. Çevrimiçi eğitimleri uzaktan bağlanarak, mini toplantılar halinde yürütüyoruz. Kendi sitenizi kendiniz yöneteceğiniz aşamaya gelene dek birlikte yol almaya devam ediyoruz. Bizimle güvendesiniz.

profesyonel web tasarım desteği
web tasarım wordpress uzmanı destek izmir
Birlikte çalışmak ister misiniz?

Web Site Tasarımı Nedir?

Web sitesi, firmaların ürün ve hizmetlerini tüm dünya ile buluşturduğu kapısı ve aynı zamanda sanal ortamdaki işyeridir. Küçük veya büyük ölçekli tüm firmalar, hangi sektörden olursa olsun,  web sitesine ihtiyaç duyarlar. Web sitesi sahibi olmak bir gereklilik ve aynı zamanda bir zorunluluktur. Web sitesi bir firmanın imajını doğrudan etkileyen en önemli araçtır. Hızla dijitalleşen dünyamızda tüm firmalar da işlerini hızla dijital ortama taşımak için bir yarış içersine girmiş durumdadırlar.

Web sitesi, bir firma, kişi veya kuruluşun kendisini en doğru tanıtabildiği en etkili araçtır. Web sitesi sayesinde firmalar daha geniş kitlelere ulaşarak ürün ve hizmetlerini pazarlayabilme imkanı bulurlar. Web sitesi tasarımının doğru hazırlanmasının firma için çok fazla artı etkisi bulunmakla birlikte yanlış hazırlanmış bir web sitesinin de aynı ölçüde zararı olabilir. Yapılan araştırmalar web sitesine gelen ziyaretçilerin yaklaşık %60’ının web sitesi üzerinden firmanın kalitesi ve güvenirliği açısından fikir sahibi olduğunu ve buna göre çalışmaya karar verdiğini göstermektedir.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda web sitesinin ne kadar önemliği olduğu anlaşılmaktadır. Web sitesi tasarımı genel olarak basit görülen bir işlem olsa da gerçekte durum farklıdır. Web sitesi bir yazılımdır ve tüm yazılımlar gibi kusursuz olması, ayrıca tasarımının da titizlikle hazırlanması gerekmektedir. Web sitesi tasarımı mutlaka uzmanlık bilgisi gerektiren bir işlemdir, bir çok noktada dikkat edilmesi gereken detay vardır.

Web sitesi tasarımının sahip olması gereken özellikler şunlardır:

 • Profesyonel web sitesi tasarımı, markanın kurumsallığını, sektörün gerekliliklerini doğrudan yansıtmalıdır.
 • Uzman web sitesi tasarımı, firma hakkında bilgileri en doğru ve eksiksiz şekilde sunmalıdır.
 • Kaliteli web sitesi tasarımı, firmanın ürün ve hizmetlerini en doğru şekilde tanıtmalıdır.
 • Web sitesi tasarımı, özgün, kaliteli, modern, sade ve şık olmalıdır.
 • Web sitesi tasarımı, hızlı ve güvenli olmalıdır.
 • Web sitesi tasarımı, Google ve diğer arama motorlarının isteklerini karşıyalan SEO dostu bir kod yapısına sahip olmalıdır.
 • Web sitesi tasarımı, duyarlı bir tasarım ile hazırlanmalı, masaüstü, laptop, notebook, tablet, cep telefonu (mobil) ekranların tamamıyla uyumlu olmalıdır.
 • Web sitesi tasarımı, kaliteli ve özgün içeriklerle hazırlanmış olmalıdır.

Web Sitesi Tasarımı Neden Önemlidir?

Web sitesi firmanın prestijini, kalitesini ve güvenirliliğini en doğru anlatan araçtır. Web sitesi sayesinde firmalar kendilerini en doğru ifade etme şansını bulurlar. Web sitesi üzerinden işlerini büyütme imkanı bulurlar. Bu sebeple web sitesinin profesyonelce hazırlanması çok önemlidir. Web sitesi tasarım hizmeti konusunda da bir web tasarım uzmanı ile birlikte çalışmak gereklidir. Web tasarım uzmanı, iyi bir analiz ve bilgi ve tecrübesi ile yapılması gerekenler konusunda en doğru ve en güncel seçenekleri üretir. Öncelikle sizi anlar, sektörü inceler ve ardından yapılması gerekenleri belirler.

Web sitesi tasarımının profesyonelce hazırlanması markanın kalitesine ve güvenirliğine doğrudan etki edeceği için her şeyin kusursuz olması gerekmektedir. Firmanın kurumsal kimliği ile uyumlu ve sektörün ihtiyaçlarını karşılayan bir web sitesi firmanın elindeki en etkili güçtür.

Firmalar için web sitesinin gerekliliği, önemi ve avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Marka Kalitesi : Yapılan araştırmalar da gösterdiği üzere web sitesine gelen kullanıcıların firma hakkında fikir sahibi olduğu en etkili araç web siteleridir. Bu sebeple web sitesinin kalitesi, müşterinin gözünde firmanın kalitesi ve güvenirliliği ile bağlantılıdır. Yani web sitesi tasarımı, markanın kalitesini arttırmada en önemli rollerden birine sahiptir. Web sitesi ile markanın imajı güçlenir ve yeni müşteriler ile bağlılık oluşturulabilir.
 • Geniş Kitlelere Ulaşma : Web sitesi bir firmanın ürün ve hizmetlerini tüm dünya üzeride hedeflediği kitlelere pazarlayabilme imkanı bulduğu önemli bir araçtır. Bu durum da firmanın kazancını arttırması ve işini büyütmesi ile doğrudan bağlantılıdır.
 • Kesintisiz İletişim : Web sitesi 7/24 ulaşılabilirdir. Bu sayede firmalar işlerini sürekli olarak devam ettirme imkanı bulurlar. Web sitesi sürekli çalışır, yeni müşteriler bulur, talep toplar ve hatta satış yapmaya devam eder.
 • En Etkili Reklam ve Tanıtım : Reklam ve tanıtım faaliyetleri de günden güne dijitalleşmeye başlamış durumdadır. Google ve diğer arama motorları, sosyal medya ve diğer reklam platformları üzerinden ürün ve hizmetleri milyonlarca kişiye tanıtma imkanından faydalanan marka sayısı her geçen gün artmaktadır. Web sitesi işletmelere reklam ve tanıtım faaliyetlerini dijital platformlar üzerinden düşük maliyetlerle tamamlama imkanı verir.

Teknolojilerin geldiği noktada firmalar için, web site tasarımının önemi ve avantajları ciddiye alınması gereken bir durumdur. Bu sebeple web sitesi tasarımı için web tasarım uzmanından destek alınmalıdır. Web site tasarım hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Profesyonel web site tasarım hizmeti almak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımı Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Web sitesi tasarımı planlanırken mutlaka bir uzman desteği alınması gerekmektedir. Web sitesinden beklentileriniz, kullanım amacınız gibi kriterler bu konuda önem taşımaktadır. Web sitesinin tasarımı sektörün ihtiyaçlarını karşılamalı, kullanıcıya anlaşılır bir yapı sunmalıdır. Firmanızın kurumsallığını, ürün ve hizmetlerinizi doğru ve eksiksiz anlatmalıdır. Ziyaretçileriniz üzerinde olumlu bir etki bırakmalıdır. Web sitesi tasarımının Google ve diğer arama motorlarının belirlediği kurallara uyumlu olması da bir diğer önemli konudur.

Ayrıca web sitesinin kullanım kolaylığı, çalışma hızı, beklentileri karşılayacak şekilde olmalı, doğru tasarımların belirlenmesi, özgün ve güncel içerikler barındırması, tüm cihazlara uyumlu (responsive) yapıda olması, seo (arama motoru optimizasyonu) dostu kod yapısına sahip olması günümüz şartlarında doğru bir web tasarımının olmazsa olmazlarıdır.

Profesyonel Web Site Tasarımı

Profesyonel web site tasarımı belirli bir bilgi ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Bir web site tasarımının profesyonel seviyede olması için sadece görsellik yeterli olmamakla birlikte mutlaka uyulması gereken bir takım kurallar vardır.

Web site tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken noktaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Doğru Kodlama: Web sitesi bir yazılımdır ve her yazılım gibi web sitelerinin de sorunsuz bir kodlama ile hazırlanmış olması çok önemlidir. Ayrıca devamlı gelişen internet teknolojileri ile eş zamanlı güncellenebilmesi, Google ve diğer arama motorlarının isteklerine uyum sağlayabilmesi, siteyi yönetecek kişiler tarafından rahatça kullanılabilmesi, güvenli ve hızlı olabilmesi yazılımın kalitesine bağlıdır. Bu sebeple web sitesinde kullanılacak olan yazılım çok önemlidir. Batuhan Özyavru web tasarım ekibi olarak biz projelerimizde WordPress kullanmaktayız. WordPress dünya genelinde en yaygın kullanılan, en güçlü, en fazla geliştiriciye sahip içerik yönetim sistemi (CMS)’dir. WordPress hakkında merak ettiklerinizi WordPress Nedir? başlıklı sayfamızdan, WordPress hizmetimiz hakkında merak ettiklerinizi de WordPress sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
 • Doğru Tasarım: Web sitesi tasarımlarının firmanın kurumsal kimliği ve sektörün ihtiyaçları uyumlu olması gerekmektedir. Diğer sitelerle aynı olmayan, özgün ve kaliteli bir web sitesi tasarımı markanıza değer katar ve müşterilerin güvenini kazanır. Sade ve anlaşılır olması da kullanıcı deneyimi açısından son derece önemlidir.
 • Duyarlı Tasarım (Responsive Tasarım): Duyarlı web tasarım, yani genel ismi ile Responsive Web Tasarım özetle bir web sitesinin tüm cihazlara uyumlu bir görünüme sahip olması demektir. Günümüzde kullanıcılar, büyük ekran masaüstü bilgisayarlar, laptop ve notebook cihazlar, tablet, ipad ve telefon (mobil cihazlar) gibi bir çok cihaz üzerinden siteleri ziyaret etmektedirler. Bu sebeple web sitelerin görünümleri tüm bu cihazların ekranları ile uyumlu, her üzerinden kolay kullanılabilir bir tasarıma sahip olmalıdır.
 • Görsel Optimizasyonu: Web sitesinde kullanılan görsellerin kalitesi, boyutları ve formatları büyük önem taşımaktadır. Görsellerin mutlaka özgün olması gerekmektedir. Ayrıca boyutlarının minimum seviyede düşürülmesi ve formatlarının Google ve diğer arama motorlarının istediği şekilde olması gerekmektedir. Bu durum SEO ve hız analizi için de en önemli unsurlardan bir tanesidir.
 • Kaliteli ve Özgün İçerik: Özgün içerik özellikle SEO (arama motoru optimizasyonu) açısından en önemli noktadır. Google ve diğer arama motorları bir sitede bulunan içeriğin başka bir sitede de bulunmasına asla artı not vermedikleri gibi eksi not verirler. Bu sebeple web sitesinde kullanılan görsel ve metinlerin titizlikle hazırlanması gerekmektedir. Bu görsel ve metinlerin belirli kurallar çerçevesinde hazırlanması da dikkat edilmesi gereken başka bir noktadır.

Sektör Uyumlu Web Site Tasarımı

Web site tasarımının sektör uyumlu olması kullanıcı deneyimi açısından önemlidir. Sektör uyumlu web site tasarımlarını hayata geçirebilmek için sektörü ve sektörde bulunan rakip firmaların web sitelerini dikkatlice analiz etmek gerekmektedir.

Batuhan Özyavru web site tasarım ekibi olarak, 20+ yıl web tasarım hizmeti alanında edindiğimiz tecrübe sayesinde çok çeşitli sektörler ile çalışma imkanı bulduk. Bu imkan sayesinde sizi daha iyi anlıyor ve daha doğru çözümler üretiyoruz.

Kurumsal web site tasarımı, e-ticaret site tasarımı, restaurant cafe web site tasarımı, otel web site tasarımı, gayrimenkul web site tasarımı, okul ve eğitim web site tasarımı gibi bir çok sektörde tamamladığımız projelerimizi incelemek için tıklayın.

Web Site Tasarım Uzmanı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Web site tasarım desteği alacağınız uzman kişi veya ekip ile çalışmaya karar vermeden önce dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Öncelikle uzman kişi ve ekibin kesintisiz ve kolay ulaşılabilir olması çok önemlidir. “Site yaptırdığımız kişiye ulaşamıyoruz” vb şikayetler sıkça yaşanmaktadır. Maalesef ki her sektörde olduğu gibi bu sektörde de işinin hakkını vermeyen, bilgisi, tecrübesi olmadığı halde her şeyi halledeceğini iddia eden ve sizleri uygun fiyatlarla web sitesi sahibi yapacağını vaat eden kişiler bulunmaktadır ve bu konuda para ve zaman kaybetmemek ve en önemlisi markanızın itibarını zedelememek için dikkatli seçim yapmanız gerekmektedir.

Web site tasarım uzmanından destek almaya karar vermeden önce, uzman kişi veya ekibin ne kadar süredir bu alanda çalışmalar yürüttüğünü ve hangi işleri başardığını iyi incelemelisiniz. Eksik bilgi ile görüntü olarak sorunsuz gibi görünen ancak yazılım olarak çok kötü durumda olan web sitesi teslim edenlerin sayısı bir hayli fazladır. Web site tasarım ve yazılım işlerinin, her işte olduğu gibi uzmanlık gerektirdiği ve ciddiye alınması gereken bir konu olduğunu unutmamak gereklidir.

Web tasarım uzmanı olduğunu iddia eden deneyimsiz kişiler sizlere bir çok noktada büyük zarar verirler. İstediğiniz işi teslim alamamak, domain (alan adınızı) onlara kaptırıp geri alamamak, ihtiyaç durumunda ulaşamamak, verilen paraların ve harcanan zamanın boşa gitmesi, markanızın müşterilerin gözünde güven kaybetmesi gibi bir çok olumsuzluk ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sebeple dürüstlüğünü ve iş becerisini ispatlamış, işinin arkasında duran ve gerektiği durumlarda rahatlıkla ulaşıp destek alabileceğiniz uzman kişi veya ekiplerle çalışmanız gerekmektedir.

Batuhan Özyavru web tasarım ekibi olarak profesyonel web site tasarım hizmeti vermekteyiz. Web site tasarım hizmeti konusunda bizden detaylı teklif almak isterseniz web tasarım talep formu üzerinden taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Web Site Tasarım Fiyatları

Web sitesinin maliyetini oluşturan en önemli faktör sizin taleplerinizdir. Bu talepler doğrultusunda kullanılacak olan yazılım altyapısı, oluşturulacak sayfa sayısı, yönetim paneli özellikleri, seo altyapısı, tasarım içerikleri gibi detaylar, web sitesinin oluşturulma süresini ve fiyatını belirlemektedir. Unutulmamalıdır ki web sitesi bir yazılımdır ve ucuz, basit teklifler verenlerden uzak durulması gerekmektedir.

Web site tasarım taleplerinize fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Batuhan Özyavru, 20 yıla yakın tecrübesi ile İzmir merkezli web tasarım hizmeti vermektedir. Uzun yıllar edindiği tecrübe ile profesyonel web tasarım işlerine imza atmıştır. İzmir web tasarım, izmir freelance web tasarımcı, izmir wordpress uzmanı, izmir özel tasarım wordpress, izmir wordpress tema yapımı, izmir web tasarım firması, izmir web tasarım ajansı gibi soruların en çok aranan ismi olmuştur.

Batuhan Özyavru web tasarım ekibi, İzmir dışında yurt içinde İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Antalya, Muğla, Adana, Trabzon, Konya, yurt dışında Almanya, Belçika, Fransa gibi bir çok bölgeye de web tasarım hizmeti sağlamıştır. Profesyonel web tasarım hizmeti konusunda titiz çalışmalar yürütmektedir. Yaptığı çalışmaları buradan inceleyebilirsiniz.

İzmir Freelance Web Tasarım

İzmir freelance web tasarım, İzmir freelance wordpress uzmanı, freelance web tasarımcı, freelance wordpress developer deyince ilk akla gelen isim Batuhan Özyavru’dur.

Freelance anlam olarak serbest, bağımsız çalışan demektir. Yani freelance web tasarım ya da web tasarımcıya özgün bir anlam değildir. İşini bir ajans ya da kuruma bağlı olmadan bireysel olarak yapan her meslek gurubu çalışanı için freelance çalışan demek mümkündür.

İzmir Freelance Web Tasarım Avantajları

Freelance web tasarımcılar tek başlarına proje geliştirdiklerinden dolayı daha fazla bilgi sahibidirler. Ayrıca yine birine ya da bir yere bağlı çalışmadıklarından işlerini daha fazla ciddiye alır ve severek yaparlar. Ayrıca ajansların kurumsallığından uzak daha samimi hizmet verirler.

Freelance web tasarım hizmeti ajansların yüksek maliyetlerinden daha uygundur ve birebir çalışma imkanı sağladığından iletişim daha güçlüdür. Freelance web tasarımcının bir diğer artısı ise daima ulaşılabilir olmasıdır.

Freelance web tasarımcı ajanslara göre çok daha hızlı çalışır. Sitenin tek elden hazırlanıyor olması, talep ve isteklerin doğrudan işi yapacak kişiye yönlendirilmesi işin tamamlanma süresini de revize süresini de hızlandırır.

İzmir Freelance Web Tasarım Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ancak bir freelance web tasarımcı ile çalışmaya karar vermeden önce o kişinin işine ne kadar hakim olduğunu, ne kadar zamandır bu iş ile uğraştığını, müşterilerinin hakkında neler söylediğini, geçmişte nasıl işler başardığını iyi incelemek gerekmektedir. Günümüzde web tasarım bilgisine temel seviyede sahip olduğu halde freelance web tasarımcı olduğunu iddia edenler çok fazladır ve bu kişiler ile çalışanların yaşadıkları sorunlar da ortadadır. Yazılımsal problemleri çözmekte yetersiz olduklarından sitenin teknik sorunlarında yanınızda olamazlar. Temada ya da arkaplanda oluşabilecek aksaklık ve hatalar askıda kalır. Satış sonrasında hizmetten sınırlı şekilde faydalanabilirsiniz. Oysa profesyonel freelance web tasarımcılar ile tüm bu süreçler sorunsuz yürür. İş tesliminden sonra daima kolayca iletişim kurabilirsiniz.

İzmir Freelance Web Tasarım İletişim

İzmir freelance web tasarımcı arayışınız için doğru adrestesiniz. Tüm profesyonel kurumsal web tasarım, e-ticaret site tasarımı, blog site tasarımı gibi ihtiyaçlarınız için hem uzman hem freelance hizmet almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım, bir firmanın kurumsal kimliği ile uyumlu, sektör ve müşteri odaklı tüm ihtiyaçlarını karşılayan, profesyonel olarak tasarlanmış web tasarım hizmetidir. Kurumsal web tasarım firmanın dijital ortamdaki prestiji ve güvenirliği açısından titizlikle hazırlanması gereken önemli bir iştir. Her firmanın kurumsal bir web sitesine sahip olması bir lüks değil bir gerekliliktir.

Hangi sektörden olursa olsun, büyüklüğü ve iş hacmi ne olursa olsun her firmanın kurumsal web tasarımına büyük önem vermesi gerekmektedir. İnternet kullanımının günümüzdeki yoğunluğu göz önünde bulundurularak web sitesinin ne kadar önemli bir rol oynadığını kolayca fark edebiliriz.

Kurumsal web sitesi firmanın kalitesine ve kazancına doğrudan etki eder. Hizmet ve ürünlerin hedef kitleye doğru ve kolay ulaşmasını sağlar. Sektördeki rakip firmalar ile girilen yarıştan üstün çıkılmasını sağlar. Bu sebeple kurumsal web tasarımının iyi analiz edilmesi ve profesyonelce hazırlanması gerekmektedir.

Batuhan Özyavru web tasarım ekibi olarak kurumsal web tasarım hizmeti konusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizi doğru anlıyor, rakip ve pazar araştırlamalarını titizlikle yapıyor ve en doğru yapıları oluşturuyoruz.

Kurumsal web tasarım çalışmalarımızı incelemek için tıklayın. Tüm kurumsal web tasarım ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Neden Önemlidir?

Her şeyin dijital ortama taşındığı bu çağda firmalar da dijital ortamların imkanlarından faydalanarak hızla büyümektedir. İşletmenin imajını, başarılarını, ürün ve hizmetlerini en doğru anlatabildiği özgün dijital platformlar web siteleridir.

Kurumsal web site tasarımı ile firmalar geniş kitlelere erişerek hedef müşterilerine ürün ve hizmetlerini pazarlayabilirler. Bu iş hacminin artmasında en önemli faktörlerden birisidir. Ayrıca digital marketing ile hedeflemeler yaparak doğru verileri toplarlar. Bu sayede hedef müşterilerini daha doğru tespit eder ve işlerini büyütme imkanı elde etmiş olurlar.

Kurumsal web sitesi güçlü ve güvenilir olan firmaların müşteri gözündeki ilk izlenimleri de olumlu yönde olur. Bu sebeple kurumsal web sitelerinin yapımında mutlaka web tasarım uzmanlarından destek alınması gerekmektedir. Aksi takdirde web sitesi faydadan çok zarar sağlayacaktır.

Profesyonel kurumsal web tasarım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Doğru bir kurumsal web tasarım şu özelliklerde olmalıdır:

 • Markanın kurumsal kimliği ile uyumlu,
 • Hizmet ve ürünleri doğru anlatan,
 • Sektörün gereklilikleri karşılayan,
 • Kullanıcı odaklı, kolay kullanılabilen,
 • Tüm cihazlara uyumlu (responsive),
 • Modern, sade ve şık,
 • Hızlı ve güven verici,
 • Arama motoru optimizasyonu (SEO) uyumlu,
 • Özgün içerik barındıran bir yapıya sahip olmalıdır.

Kurumsal Web Tasarım Süreci Nasıl İşler?

Batuhan Özyavru web tasarım ekibi olarak kurumsal web tasarım hizmetini güvenilir bir şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Sunduğumuz kurumsal web tasarım hizmetinin aşamaları şu şekildedir:

Kurumsal Web Tasarım Analizi

Kurumsal web tasarım hizmeti sunacağımız firmayı dinliyor ve anlıyoruz. Firma hakkında tüm bilgileri topluyor ve sonrasında sektör ve rakip analizi yapıyoruz. Topladığımız tüm veriler sayesinde hazırlayacağımız kurumsal web tasarım projesinin temelini oluşturuyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Yazılım Hizmeti

Kurumsal web tasarım projemizin yazılım ayağında WordPress alt yapısını kullanıyoruz. WordPress’in güçlü yapısı ve geniş özellikleri sayesinde doğru bir yapılandırma yapıyor ve temiz bir yazılım oluşturuyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Özel Tema Hazırlanması

Kurumsal web tasarım aşamasının tasarım bölümünde, analiz aşamasında topladığımız veriler ile WordPress’e özel tasarım hazırlıyoruz. Tasarımı hazırlarken seo, hız ve güvenlik adına tüm yapılandırma gerekliliklerini karşılıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım SEO Optimizasyonu

Kurumsal web tasarım hizmetimiz güçlü bir SEO optimizasyonu içermektedir. Teslim ettiğimiz tüm sitelerin arama motoru optimizasyonunun tüm gerekliliklerini karşılayacak şekilde hazırlıyoruz. Tasarımlarımızı duyarlı web tasarım (responsive tasarım) standartlarına uygun, kullanıcı dostu bir yapıda hazırlamaya yüksek gayret gösteriyoruz.

Görsel Optimizasyonu

Kurumsal web tasarım aşamasında kullandığımız tüm görsellerin optimizasyonunu yapıyoruz. Görsellerin doğru boyutlandırılmasını, sıkıştırılarak küçültülmesini ve webp formatına dönüştürülerek kullanılmasını sağlıyoruz.

Hız Optimizasyonu

Temiz bir kodlama ile sitenin hız optimizasyonunu maksimum seviyeye çıkarıyoruz. Doğru tema ve eklenti seçimleri ve doğru optimizasyon ile site hızının en yüksek seviyede olmasını sağlıyoruz.

Güvenlik Önlemleri

Kurumsal web sitenizin önemini biliyor ve dolayısıyla güvenliğini en az sizin kadar önemsiyoruz. Doğru tema ve eklentiler kullanarak ve gerekli tüm önlemleri alarak sitenin son derece güvende kalmasını sağlıyoruz. Kullandığımız tüm tema ve eklentileri lisanslı ve güncel kullanıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Test İşlemi

Projenin tamamlanmasından sonra, işi teslim etmeden önce tüm detayların sorunsuz çalıştığından emin olmak için siteyi detaylıca test ediyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Teslim Süreci

Tamamladığımız kurumsal web tasarım projesini söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz. Sitenin teslimatında tüm detayların tamamlandığını karşılıklı kontrol ediyor ve müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Eğitim

Teslim ettiğimiz kurumsal web tasarım sitesinin doğru kullanılabilmesi için gerekli eğitimi veriyoruz. Sitenin yönetim panelinde bulunan özellikler, WordPress admin panel yönetimi, tema ve eklenti ayarları, sitenin güncel tutulması hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Desteği

Kurumsal web tasarım hizmetimizi tamamladıktan sonra sitede oluşabilecek teknik arızalara 1 yıl garanti veriyoruz. Sitenin güncel tutulması konusunda da sürekli olarak destek olmaya devam ediyoruz. Devamlı ulaşılabilir kesintisiz destek garantimiz ile bizimle güvendesiniz.

Kurumsal Web Tasarım Hizmetinin Ek Özellikleri

İsteğe bağlı talep edilen kurumsal web tasarım hizmetimizin bazı ek özellikleri şu şekildedir:

 • Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı: Logo ve kurumsal kimliğe sahip değilseniz markanız için özgün ve modern logo ve kurumsal kimlik tasarımı yapıyoruz.
 • Çoklu Dil Desteği: Hedef kitleniz hem yurt içi hem de yurt dışı ise kurumsal web sitenizin istediğiniz dillerde çalışmasını sağlıyoruz.
 • Canlı Destek Bağlantısı: Kullanmak istediğiniz bir canlı destek sistemi varsa (JivoChat, Tawk To vb) siteye eklenmesini sağlıyoruz.
 • Sosyal Ağ Bağlantıları: Mevcut tüm kurumsal sosyal ağ hesaplarınızı sitenize ekliyoruz.
 • Kaliteli ve Özgün İçerik Oluşturma: Özgün içeriğin önemi SEO açısından da oldukça önemlidir. Web sitenizde kullanılacak olan görsel ve metin içerikleriniz hazırda yoksa bunu sizin için sağlıyoruz.
 • Site İçi SEO ve Site Dışı SEO: Kurumsal web tasarım çalışmalarımızda SEO optimizasyonunu çok önemsiyoruz. Bu sebeple site içi seo ve site dışı seo kurallarını ciddiyetle uyguluyoruz.
 • Google Search Console Kaydı: Kurumsal web sitenizi Google Search Console’a kaydederek indekslenmesini sağlıyoruz.
 • Google Analytics Kaydı: Kurumsal web sitenizin Google Search Analytics bağlantısını yapıyoruz.
 • Google Adwords: Reklamlarınızı en uygun maliyetler ile en doğru kitlelere ulaştırabilmeniz için Google Adwords danışmanlığı veriyoruz.
 • Google Business Kaydı: İşletmenizin Google Business kaydını ve ayarlamalarını yapıyoruz.
 • Google Maps Kaydı: İşletmenizin Google haritalarında yer alması için gerekli kayıt ve ayarlamaları yapıyoruz.
 • Sosyal Medya Danışmanlığı : Markanız için sosyal medya içerik yönetimi, online prestij yönetimi, dijital PR, sosyal medya hesap yönetimi gibi konularda hizmet veriyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Avantajları

Profesyonelce hazırlanmış bir kurumsal web sitesine sahip olmanın bir çok avantajı vardır.

 • Müşterilerin ürün ve hizmetlerinize kolayca ulaşmasına imkan sağlar.
 • Markanızın prestijini güçlendirir ve müşterilerinizin markanıza güvenmesini sağlar.
 • Marka bilinirliğinizi arttırır ve geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar.
 • Rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar ve iş gücünüzü arttırır.
 • Tüm bunların toplamında ise kazancınızı arttırarak büyümenizi sağlar.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal web tasarım hizmetinin fiyatı, yapılacak işe göre belirlenmektedir. Kurumsal web tasarım hizmeti için teklif almak isterseniz kurumsal web tasarım talep formu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

WordPress Nedir?

WordPress, PHP ve MySQL ile geliştirilmiş, GPL (Genel Kamu Lisansı) ile lisanslanmış, açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemi yazılımıdır.

WordPress Nedir? sorusunu kısaca özetlemek gerekirse, wordpress, herhangi bir programlama bilgisine ihtiyaç duymadan, bir web sitesi açmaya ve yönetmeye imkan sağlayan bir CMS (içerik yönetim sistemi)’dir diyebiliriz.

WordPress, kurulumu ve kullanımı son derece kolay, bir çok beklentiyi karşılayabilen ve devamlı geliştirilen bir yazılımdır. Devamlı geliştiriliyor olması ve zengin eklenti seçeneğine sahip olması ile, doğru kullanıldığında SEO (arama motoru optimizasyonu) açısından da son derece güçlü bir sistemdir.

Bu yazımda wordpress ile ilgili merak edilen, wordpress nedir?wordpress ne işe yarar?wordpress nasıl kullanılır?wordpress hangi amaçlar için kullanılabilir?wordpress ile neler yapılabilir? gibi aklınıza takılan soruların cevapları için WordPress Nedir? başlıklı makalemizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Neden WordPress Tercih Edilmelidir?

WordPress Avantajları Nelerdir?

WordPress kolay kullanılabilen, geliştirilmeye müsait, SEO dostu, güvenli ve hızlı bir yazılımdır. WordPress site kurulumu yapıldıktan sonra yönetilmesi en kolay sistemdir. Ayrıca binlerce eklenti ile desteklendiğinden ihtiyaca göre geliştirilmesi de oldukça basittir.

WordPress Kullanımı Basittir

WordPress ile yapılan sitelerin güncellenmesi oldukça kolaydır. Yeni sayfa ve yazı eklemek, mevcut sayfa ve yazıları güncellemek, yorumları kontrol etmek gibi işlerimlerin hepsi basit bir şekilde yapılabilmektedir.

WordPress ile Zengin Tasarımlar Yapılabilir

WordPress güçlü bir altyapıya sahiptir. Doğru tema ve eklenti kullanımı sayesinde WordPress ile profesyonel tasarıma sahip siteler kolayca oluşturulabilir. Photoshop, Illustrator, Figma gibi ortamlarda özel olarak tasarlanmış web sitelerini dahi WordPress ile çalışır hale getirmek mümkündür.

WordPress Hızlıdır

WordPress temiz bir kod yapısına sahip olduğu için doğru yapılandırma ve optimizasyon ile yüksek hızda çalışır. Günümüzde hızlı çalışan siteler hem arama motorları hemde kullanıcılar tarafından özellikle tercih edilmektedir. WordPress’in doğru yapılandırılması ancak bir uzman desteği ile mümkündür.

WordPress SEO Dostudur

WordPress devamlı güncellenen bir yazılım olduğundan Google ve diğer arama motorlarının isteklerini karşılayan bir kodlamaya sahiptir. WordPress ile doğru yapılandırılan siteler arama sonuçlarında yüksek başarı gösterirler.

WordPress Güvenlidir

WordPress oldukça güvenli bir yazılımdır. Ancak WordPress tema ve eklentiler ile desteklenen bir yazılımdır ve bu ilave yazılımlar da kişiler tarafından yazılmaktadır. Bu sebeple tema ve eklenti kullanımına son derece dikkat edilmelidir.

WordPress Ekonomiktir

WordPress, özel bir yazılıma göre çok da ekonomiktir. Ayrıca açık kaynak kod yapısına sahip olduğu için tek bir yazılım geliştiricisine bağımlı kalmadan işlerin ilerlemesine imkan sağlar. WordPress dünya genelinde en yaygın kullanılan içerik yönetim sistemi yazılımıdır.

WordPress Özel Tasarım Hizmeti

WordPress sitelerde yaşanılan sıkıntıların kaynağı genel olarak tema ve eklentilerdir. Doğru yapılandırılmamış bir WordPress sitesi devamlı sorun çıkartarak karmaşık bir hal alabilir. Doğru tema ve eklenti seçimlerinin yapılması bu noktada çok önemlidir.

Ayrıca kalitesiz tema seçimleri sitenin yönetimi sırasında da çok zorlu bir duruma dönüşebilir. Karmaşık bir yönetim paneli konu hakkında zaten çok fazla bilgisi olmayan son kullanıcı için tam anlamıyla bir eziyet olabilir.

WordPress sistemine karşı oluşan ön yargıların genel sebebi de budur. Kendi kendine WordPress ile web sitesi yapmaya çalışan ya da uzman olmayan birisine web sitesi yaptırıp teslim alan kişiler ilerleyen süreçlerde devamlı sorun yaşadıklarında sorunu WordPress’te görürler.

Esasen WordPress doğru yapılandırıldığı zaman en iyi içerik yönetim sistemidir. İşine hakim, gerçekten bilgi sahibi WordPress uzmanı ile çalışmak bu sebeplerden gereklidir.

Batuhan Özyavru WordPress uzmanı ile yapılan aramalarda en fazla iletişime geçilen uzmanlardan biridir. Uzun yıllar sayısız proje geliştirdiğimiz WordPress sistemi hakkında sahip olduğumuz uzman bilgi ile sorunsuz web siteler geliştirmekteyiz.

Projelerimizde asla hazır tema kullanmıyoruz. Demo içerik yükle düzenle kesinlikle yaptığımız bir şey değil ve asla yapılmasını da tavsiye etmiyoruz. Yüklenen demo içerik doğru düzenlenemediği zaman Google’da firmanız ile alakası olmayan içeriklerin indekslenmesine ve itibarınızın zarar görmesine sebep olur. Ayrıca gereksiz bir yük barındırır ve sitenin doğru çalışmasına engel olur. Demo içerikler temanın neler yapabildiğini göstermek ve hali hazırda nasıl bir site tasarlanabileceğini anlatmak için oluşturulan datalardır.

Ayrıca hazır bir tema yapısı kullanmak özgün bir siteden ziyade aynı temayı kullanan başka bir firma ile aynı siteye sahip olmak demek olacağından firmanıza bir değer katmayacaktır.

Biz geliştirdiğimiz WordPress web sitesi projelerine özel tasarım uygulayarak tamamen firmanızın kurumsal kimliğine özgün hedef odaklı web siteler geliştiriyoruz.

Özel tasarım WordPress hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın.

WordPress’e İstenilen Tüm Tasarımlar Uygulanabilir mi?

Evet, hayal ettiğiniz, beğendiğiniz bir web site tasarımını WordPress alt yapısı ile birleştirerek çalışır hale getirebiliriz. Adobe Illustrator, Figma ve benzeri ortamlarda tasarlanmış web siteleri de WordPress alt yapısına uygulayarak çalışır hale getirebiliriz.

WordPress ile hazırlanmış özel tasarıma sahip bir web sitesi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

WordPress Site Yapımı Fiyatları

WordPress ile geliştirilecek web site tasarımının fiyatları yapılacak işin içeriğine göre değişmektedir. WordPress site yapımı fiyatı öğrenmek için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Son yıllarda online alışverişe olan ilginin büyük bir artış göstermesi ile küçük ve büyük ölçekli tüm firmalar satışlarını dijital ortama taşımaya başladı. Bir çok girişim de sanal pazarlara yönelmesi ile e-ticaret sitelerine olan talep günden güne artış göstermekte. E-ticaret siteleri ile markalar ürünlerini gerek yurt içi gerek yurt dışındaki insanlara pazarlamak için bir yarış haline girdiler. Bu gelişmeler doğrultusunda e-ticaret sitelerinin önemi her geçen gün artmakta.

E-Ticaret Sitesi Nedir?

E-ticaret sitesi, ürün ve hizmetlerinin satışını sanal ortamda yapmak isteyen firma veya kişilerin ihtiyaç duyduğu web siteleridir. İnternet kullanımının artış göstermesi ve yakın zamanda gelen pandeminin de etkisi ile online satışlara yönelim olmuştur. Bu doğrultuda e-ticaret sitelerine olan ilgi artmış durumdadır. E-ticaret sitesi, herhangi bir ürünün ya da hizmetin çeşitli ödeme seçenekleri ile internet ortamında satışının yapılmasını sağlayan yazılımlara verilen isimdir. Son zamanlarda tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği e-ticaret siteleri ile yapılan ticaretin geleneksel ticaret yöntemine göre bir çok avantajı bulunmaktadır.

E-Ticaret Sitesinin Avantajları

E-ticaret sitesi açmanın bir çok avantajı vardır. Peki, e-ticaret sitesi sahibi olmanın sağladığı avantajlar nelerdir?

 • E-Ticaret sitesi ile yapılan ticaret şeklinin en önemli avantajı ürün ve hizmetleri tüm dünyaya ulaştırma imkanı sunmasıdır.
 • Bir başka avantaj ise e-ticaret sitelerinin 7/24 sürekli alışverişe hazır olmasıdır.
 • İşlek bir caddede dükkan sahibi olmak gerektirmediği gibi, işlek bir caddedeki dükkandan daha fazla kişiye ulaşabilir.
 • E-ticaret sitesi, fiziki bir mağazadan daha az maliyetlidir. Dükkan kirası, elektrik masrafı gibi giderlerin olmaması ürün fiyatlarında da daha ekonomik olma avantajı sağladığından daha fazla kişinin ilgisini çekmektedir.
 • E-ticaret sitesi ile yapılan satışlarda ürünü stokta bulundurma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Satıcı sipariş aldıktan sonra ürünü tedarik ederek müşterisine ulaştırabilir.

Bu gibi avantajlarından dolayı satışlarınızı e-ticaret sitesi ile sanal ortama taşımak size daha fazla kazanç sağlar.

Peki e-ticaret sitesi nasıl kurulur bunu açıklayalım.

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret sitesi yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği sorular, e-ticaret sitesi nasıl kurulur? e-ticaret sitesini kendim yapabilir miyim? ücretsiz e-ticaret sitesi var mı? gibi sorulardır.

E-ticaret sitesi yapımı ciddiyet gerektiren önemli bir noktadır. E-ticaret sitesi denilen site de tıpkı tüm web siteleri gibi bir yazılımdır, hatta daha detaylı bir yazılımdır. Bu sebeple e-ticaret sitesi yapımında mutlaka bir uzman ekip veya kişi ile çalışılması gerekmektedir. E-ticaret sitesi teknik bilgi gerektirdiğinden tek başına yapılması pek mümkün olmayan bir sitedir.

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Olur mu?

Hali hazırda WooCommerce, Magento vb ücretsiz e-ticaret yazılımları vardır ancak, bu yazılımlar ile sitelerin hayata geçirilmesi yine teknik bilgi ve beceri gerektirmektedir. E-ticaret sitesi sizin sanal ortamdaki mağazanızdır. Nasıl ki fiziki mağazalarınıza yüksek önem veriyor, her şeyinin kusursuz olmasını istiyorsanız e-ticaret sitesi yapımında da doğrudan ücretsiz yapıları aramanız doğru olmayacaktır. Bu yazılımları bir uzman desteği ile hayata geçirmeniz işinizin yolunda gitmesini sağlar. Bu doğrultuda sıfır maliyetle bir e-ticaret sitesi sahibi olma fikrinden uzaklaşmanız gerekmektedir.

Woocommerce E-Ticaret Siteler

WooCommerce E-Ticaret Sitesi Nedir?

WooCommerce, WordPress’in e-ticaret eklentisidir. İçerisinde bir çok özellik ile birlikte gelmektedir. Varyasyonlu ürünler oluşturabilme, çapraz satışlar yapabilme, güvenli ödeme yöntemleri, sınıf bazlı nakliye ücretlendirme gibi bir çok özelliği içerisinde barındırır. Mevcut özelliklerine ek olarak gereken diğer özellikler ise eklentiler ile desteklenmektedir.

WooCommerce bir çok tema ve eklenti ile desteklenmiş ve halen geliştirilmeye devam edilen güncel, ekonomik ve modern bir e-ticaret yazılımıdır. WooCommerce ile yapılmış e-ticaret sitelerinin sayısını günden güne artmaktadır.

WooCommerce Kullanımı Basittir

WooCommerce ile e-ticaret sitesini yönetmek oldukça basittir. Ürünlerinizi yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler tek bir ekrandan kolayca düzenlenebilir. Toplu düzenlemeler ile fiyat ve stok güncellemeleri yapılabilir.

WooCommerce Özel Tasarımlar

WooCommerce, WordPress üzerinde çalışan bir yazılım olduğundan dolayı temeli WordPress’tir ve aynı WordPress’te olduğu gibi WooCommerce tarafında da istenilen tüm özel tasarımların hayata geçirilmesi mümkündür. Doğru tema ve eklenti seçimleri ile ve doğru yapılandırma ile çok güçlü bir e-ticaret sitesi oluşturulabilir. Bu noktada bir uzman desteğinden faydalanmanız gerekmektedir.

WooCommerce Hızlıdır

WordPress WooCommerce güncel, sürekli geliştirilen temiz kodlanmış bir yapıdır ve doğru yapılandırma ve optimizasyon ile yüksek hızda çalışır. Günümüzde hızlı çalışan siteler hem arama motorları hemde kullanıcılar tarafından özellikle tercih edilmektedir. WordPress WooCommerce’in doğru yapılandırılması ancak bir uzman desteği ile mümkündür.

WooCommerce ve SEO

WordPress WooCommerce sürekli geliştirilen en güncel yazılımlardan biridir. Google ve diğer arama motorlarının (Yandex, Yahoo vb) getirdiği güncellemelere göre devamlı gelişen özgün bir yazılımdır. Bu sebeple doğru yapılandırma ve doğru bir tasarım ile Google arama sonuçlarında yüksek sıralarda yer almak mümkündür.

WooCommerce Güvenlidir

WordPress WooCommerce oldukça güvenli bir yazılımdır. Ancak WordPress tema ve eklentiler ile desteklenen bir yazılımdır ve bu ilave yazılımlar da kişiler tarafından yazılmaktadır. Bu sebeple tema ve eklenti kullanımına son derece dikkat edilmelidir.

WooCommerce Ekonomiktir

WordPress WooCommerce, özel bir e-ticaret yazılımına göre oldukça ekonomiktir. Ayrıca açık kaynak kod yapısına sahip olduğu için tek bir yazılım geliştiricisine bağımlı kalmadan işlerin ilerlemesine imkan sağlar. WooCommerce ile oluşturulan e-ticaret sitelerinin diğer özel yazılımlar gibi her sene tekrar eden ödemeleri olmaz. WordPress WooCommerce dünya genelinde en yaygın kullanılan e-ticaret yazılımıdır.

WordPress WooCommerce ile e-ticaret sitesi yapımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-ticaret sitesi ile doğru fiyatlandırılmanın oluşturabilmesi için öncelikle yapılacak olan işlemlerin belirlenmesi gereklidir. Bu sebeple bizimle iletişime geçerek taleplerinizi belirtmeniz durumunda sizlere doğru bir fiyat teklifi verebiliriz. E-ticaret sitesi yapımı hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Responsive Web Tasarım Nedir?

Responsive web tasarım (duyarlı web tasarım), bir web sitesine ait tasarımın, büyük ekran monitörler, masaüstü bilgisayar ekranları, laptop ve notebook ile tablet (ipad) ve tüm cep telefonları ekranları uyumlu çalışan esnekliğe sahip olması demektir.

Günümüzde web siteleri bir çok cihaz tarafından görüntülenmektedir. Şüphesiz ki artık en yaygın kullanılan cihazlar mobil cihazlardır. Bir web sitesinin başarıya ulaşabilmesi için tüm cihazlar ile uyumlu bir yapıda çalışması gerekmektedir. Google ve diğer arama motorlarının bu konuya verdiği önem de ortadadır.

Duyarlı web tasarım teknik olarak bir web sitesinin çıktısını oluşturan HTML ve buna stil kazandıran CSS yapısının Google ve diğer arama motorlarının belirlediği algoritma sistemine göre doğru kodlanmasıdır. Bu işlem de ancak işinde uzman web tasarımcılar tarafından yapılabilmektedir. Hazır temalar tüm cihazlara uyumlu çalışıyor gibi görünseler de bu konuda dikkat edilmesi gereken pek çok detay vardır. Uzman bir yazılımcının hazırlamadığı tasarımlar herhangi bir düzenlemede sorun yaratabilir. Farklı ekranlarda uyumsuzluk yaşatabilir.

Duyarlı web tasarım ile ne hedeflenir?

Google ve diğer arama motorlarının siteyi sorunsuz ve doğru taraması hedeflenir. Ayrıca tüm cihazlara uyumlu esnek tasarımlar ile kullanıcı dostu yapılar oluşturulur. Bu yapılar sayesinde google botları sayfaları tararken tekrar tekrar işlem yapmak zorunda kalmaz ve kaynak tasarrufu sağlanmış olur. Bu sayede sayfaların içerikleri sorunsuz bir şekilde Google dizinine eklenir ve yapılan güncellemeler daha hızlı yansımış olur. Web siteniz google başta olmak üzere tüm arama motorlarında sonuç vermeye başlar.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) nedir?

SEO yani arama motoru optimizasyonu birçok konu başlığından oluşan işlemler bütünüdür. Bu işlemlerin tamamı sitenin arama motorları tarafından yüksek puan alması ve arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması için yapılmaktadır.

Günümüzde özellikle Google ve diğer tüm arama motorlarında üst sıralarda yer almak işlek bir caddede dükkan sahibi olmak kadar önem taşımaktadır. Bu ise sadece doğru optimize edilmiş siteler ile mümkün olabilmektedir.

SEO’nun ilk adımı doğru kodlama

SEO işlemlerinin en önemli adımı web sitesinin doğru kodlanmış olmasıdır. Web sitesinin, Google ve diğer arama motorlarının belirlediği kriterler doğrultusunda hazırlanması gerekmektedir. Bu sebeple web sitesi yaptırırken bir uzman ile çalışmak büyük önem taşımaktadır.

Tüm cihazlara uyumlu tasarım

Günümüz şartlarında kullanıcılar artık bir çok teknolojik cihaz ile web sitelerini ziyaret etmektedir. Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tablet ve cep telefonları gibi bir çok cihazdan web sitelerine erişim sağlanmaktadır. Bu sebeple web sitesinin tüm bu cihazlar ile uyumlu bir yapıda olması gerekmektedir.

Özgün içerik

Web sitenin içeriğini oluşturan görsel ve metin içeriklerin özgün olması çok önemlidir. Başka sitelerde bulunan bir içeriğin kopyasının size ait bir sitede olması Google tarafından dikkate alınmaz. Google özgün içeriklere büyük önem verdiğini bir çok kez bildirmiştir.

Arama motoru optimizasyonu doğru yapılandırılmış bir web sitesine sahip olmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Google’da üst sıralara çıkmak için nasıl bir web sitesi yaptırmalıyım?

Google’da üst sıralara çıkmak için en önemli noktalardan bir tanesi de web sitesinin kod yapısının güncel şartlara uyumlu olmasıdır. Google sitelerden isteklerini açıkça ifade etmektedir. En önemli hususlardan bir tanesi site tasarımının masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile tablet ve mobil cihazlara uyumlu (responsive) yapıda olmasıdır.

Bir diğer önemli nokta ise, site açılış ve işleyiş hızının oldukça yüksek olmasıdır. Tüm bu bahsettiğimiz özellikler ise ancak doğru ve temiz kodlanmış bir yazılım ile mümkündür. Bu iki aşama SEO (arama motoru optimizasyonu) için yapılacak olan yatırımın temelidir. Bu sebeple Google aramalarında ancak uzman kişiler tarafından kodlanmış web siteleri ile başarılı sonuçlar elde edilebilir. Ayrıca sitenin tasarım ve içeriklerini oluşturan görsel ve metinlerin de özgün olması son derece önemli bir etkendir.

Web sitesi fiyatları nasıl belirlenir?

Web sitesinin maliyetini oluşturan en önemli faktör sizin taleplerinizdir. Bu talepler doğrultusunda kullanılacak olan yazılım altyapısı, oluşturulacak sayfa sayısı, yönetim paneli özellikleri, SEO altyapısı, tasarım içerikleri gibi detaylar, web sitesinin oluşturulma süresini ve fiyatını belirlemektedir. Unutulmamalıdır ki web sitesi bir yazılımdır ve ucuz, basit teklifler verenlerden uzak durulması gerekmektedir.

Web tasarım desteği alacağım kişileri seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Web sitesi yaptırmak için beraber çalışmaya karar vereceğiniz uzman kişinin bilgisini, referanslarını, bitirdiği projelerini mutlaka incelemelisiniz. Malesef ki her sektörde olduğu gibi bu sektörde de işinin hakkını vermeyen, bilgisi, tecrübesi olmadığı halde her şeyi halledeceğini iddia eden ve sizleri uygun fiyatlarla web sitesi sahibi yapacağını vaat eden kişiler bulunmaktadır.

Ama unutulmamalıdır ki, deneyimsiz veya yalancı kişiler sizlere bir çok noktada aslında zarar verirler. İstediğiniz işi teslim alamamak, domain (alan adınızı) onlara kaptırıp geri alamamak, ihtiyaç durumunda ulaşamamak, verilen paraların ve harcanan zamanın boşa gitmesi gibi birçok olumsuzluk ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sebeple dürüstlüğünü ve iş becerisini ispatlamış, işinin arkasında duran ve gerektiği durumlarda rahatlıkla ulaşıp destek alabileceğiniz kişi veya kurumlarla çalışmanızı önermekteyiz.

Web Tasarım Süreci

Teslim ettikten sonra da işimizin arkasındayız. Kesintisiz iletişim ve destek garantisi ile güvenilir web tasarım hizmeti.

Sizi Dinliyor ve Anlıyoruz

Analiz aşamasında sizi dinliyor, anlıyor ve isteklerinize uygun profesyonel çözümler üretiyoruz. İyi bir analiz bir yazılım sürecinin en önemli kısmıdır. İşin en doğru sonuca en hızlı ve ekonomik şekilde ulaşabilmesi ancak doğru bir analiz ile olur.

Tüm Yapılacakları Detaylı Tekliflendiriyoruz

Belirlenen istekler doğrultusunda teklif hazırlıyoruz. Teklif tüm yapılacak işleri, işin ilerleme sürecini, işin tüm detaylarını, teslim ve teslim sonrası yapılacakları kapsıyor.

En Doğru Yazılımlar ile Tüm Cihazlar ile Uyumlu Tasarım Hazırlıyoruz

Gönderilen teklifin onaylanması ve anlaşmanın sağlanması halinde teklifte belirtilen işe başlama tarihinde çalışmayı başlatıyoruz. Yazılım ve tasarım süreçlerini canlı ilerletiyoruz. Tüm yapılan işlemleri işin sonuna kadar takip edebiliyorsunuz. Böylece revize sürecini kolaylaştırıp azaltıyor ve işin tamamlanma süresini hızlandırıyoruz.

Teslimat Öncesi Tüm Kontrolleri Yapıyoruz

Yazılım ve tasarım sürecinden sonra iş teslim edilmeden tüm özelliklerin çalıştığından emin oluyoruz. Karşılıklı olarak web sitesinin tüm noktalarını test ediyor ve doğruluğunu teyit ediyoruz. Teslim tarihine siteyi sorunsuz hazırlıyoruz.

Gününde Sorunsuz Teslimat Yapıyoruz

Yazılımın konuşulduğu gibi doğru çalıştığı ve tasarımın tüm istekleri karşıladığı noktada işi teslim ediyoruz. Teslim aşamasına kadar mutlaka teklifte belirtilen tüm detayların tamamlandığından ve tasarımın kusursuz olduğundan emin oluyoruz. Sonrasında karşılıklı el sıkışıyor ve teslimi gerçekleştiriyoruz.

Online WordPress Eğitimi Veriyoruz

İşin teslimatından sonra sitenin kullanımı ile detaylı eğitim veriyoruz. Eğitimleri uzaktan bağlantı ile aklınıza takılan tüm soruları teker teker cevaplayacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Teslimattan sonra sitenizi kendiniz yönetebilir durumda oluyorsunuz.

Sonuna Kadar Destek Veriyoruz

Destek kısmı ise en iddialı olduğumuz nokta. Teslim ettiğimiz sitelerdeki oluşabilecek teknik arızalar ile yıl boyunca ilgileniyoruz. Ayrıca metin değiştirme, iletişim bilgisi güncelleme gibi minimal revize işlemleri için asla ücret talep etmiyoruz. Yıl boyunca sitenin bizim tarafımızdan güncel tutulması talep edilirse bunu ek bir teklif ile detaylandırıyor ve anlaşma sağlanması durumunda destek vermeye devam ediyoruz. Ayrıca haftanın 7 günü kesintisiz iletişim garantisi veriyoruz. İşimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Hızlı Talep Formu

Projeniz mi var? Web tasarım taleplerinizi hızlıca iletin, en uygun, uzman çözümler için en kısa sürede dönüş yapalım.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
500+

tamamlanan proje

+1

yıl teknik destek garantisi

%100

seo dostu güçlü siteler

50+

mutlu müşteri yorumu

halsa logo
izmir fırça logo
hilmi yıldırım zeytinyağları logo
pulpoar logo
upfilts logo
antimic logo
grikoç akademi logo
prochemica logo
halsa logo
izmir fırça logo
pulpoar logo
upfilts logo
hilmi yıldırım zeytinyağları logo
prochemica logo
Tamamlanan Projeler

WordPress ve Woocommerce ile tamamlanmış profesyonel web siteleri

HB Dental Clinic Kurumsal Web Tasarım Çalışması

HB Dental Clinic

breath hub web tasarım çalışması

Breath Hub

kikwell iyi yaşam platformu web tasarım çalışması

Kikwell

pulpoar web tasarım çalışması

Pulpoar

yaşamca psikoloji merkezi web tasarım çalışması

Yaşamca Psikoloji Merkezi

gri koç akademi kurumsal web tasarım çalışması

Gri Koç Akademi

palm ink tattoo antalya kurumsal web tasarım çalışması

Palm Ink Tattoo

halsa yatak web tasarım çalışması

Halsa Yatak

Blog

En çok tercih edilen wordpress uzmanı

Birlikte çalışmaya karar vermeden önce, hakkımızda yazılan yorumlara göz atın.

Markanız ve ürünleriniz için en iyisini birlikte yapalım.
İhtiyacınız olan web sitesi için teklif alın, en uygun ve hızlı çözümü birlikte üretelim.
izmir web tasarım wordpress uzmanı