Uzman WordPress
Web Tasarım Hizmeti

Profesyonel WordPress web siteler tasarlıyoruz. WordPress sitenizi uzmanından teslim alın. Bizimle çalışmak ister misiniz?

izmir wordpress uzmanı

Özel Tasarım WordPress Siteler

Sabit bir tema kalıbı kullanmadan, hayalinizdeki tasarım ile hazırlanmış WordPress siteler oluşturuyoruz. WordPress altyapısı ile kodlanmış size özel tasarıma sahip bir web sitesi sahibi olmak mümkün. Kurumsal kimliğinize uygun, size özel, özgün, modern, hızlı, güvenli ve hedef odaklı web siteleri oluşturuyoruz.

özel tasarım wordpress hizmeti

İhtiyacınız Olan Web Sitesine WordPress Avantajları ile Sahip Olun

WordPress ile ihtiyacınız olan tüm web sitelerini hayata geçirmek mümkün. İşiniz için gerekli web sitesi tasarımını WordPress ile oluşturmanın birçok avantajı var. Özgün tasarımlar, hız, güvenlik, SEO ve en önemlisi düşük maliyet. Bir WordPress uzmanı ile çalışmak için doğru adrestesiniz. Hemen iletişime geçin ve ihtiyaç duyduğunuz web sitesini birlikte oluşturalım.

wordpress uzmanı
wordpress site yapımı
profesyonel freelance web tasarım hizmeti izmir

Neden WordPress?

WordPress kullanmanın avantajları nelerdir? Neden WordPress tercih etmeliyiz?

WordPress Nedir Avantajları Nelerdir?

WordPress kolay kullanılabilen, geliştirilmeye müsait, SEO dostu, güvenli ve hızlı bir yazılımdır. WordPress site kurulumu yapıldıktan sonra yönetilmesi en kolay sistemdir. Ayrıca binlerce eklenti ile desteklendiğinden ihtiyaca göre geliştirilmesi de oldukça basittir.

WordPress Kullanımı Basittir

WordPress ile yapılan sitelerin güncellenmesi oldukça kolaydır. Yeni sayfa ve yazı eklemek, mevcut sayfa ve yazıları güncellemek, yorumları kontrol etmek gibi işlerimlerin hepsi basit bir şekilde yapılabilmektedir.

WordPress ile Zengin Tasarımlar Yapılabilir

WordPress güçlü bir altyapıya sahiptir. Doğru tema ve eklenti kullanımı sayesinde WordPress ile profesyonel tasarıma sahip siteler kolayca oluşturulabilir. Photoshop, Illustrator, Figma gibi ortamlarda özel olarak tasarlanmış web sitelerini dahi WordPress ile çalışır hale getirmek mümkündür.

WordPress Hızlıdır

WordPress temiz bir kod yapısına sahip olduğu için doğru yapılandırma ve optimizasyon ile yüksek hızda çalışır. Günümüzde hızlı çalışan siteler hem arama motorları hemde kullanıcılar tarafından özellikle tercih edilmektedir. WordPress’in doğru yapılandırılması ancak bir uzman desteği ile mümkündür.

WordPress SEO Dostudur

WordPress devamlı güncellenen bir yazılım olduğundan Google ve diğer arama motorlarının isteklerini karşılayan bir kodlamaya sahiptir. WordPress ile doğru yapılandırılan siteler arama sonuçlarında yüksek başarı gösterirler.

WordPress Güvenlidir

WordPress oldukça güvenli bir yazılımdır. Ancak WordPress tema ve eklentiler ile desteklenen bir yazılımdır ve bu ilave yazılımlar da kişiler tarafından yazılmaktadır. Bu sebeple tema ve eklenti kullanımına son derece dikkat edilmelidir.

WordPress Ekonomiktir

WordPress, özel bir yazılıma göre çok da ekonomiktir. Ayrıca açık kaynak kod yapısına sahip olduğu için tek bir yazılım geliştiricisine bağımlı kalmadan işlerin ilerlemesine imkan sağlar. WordPress dünya genelinde en yaygın kullanılan içerik yönetim sistemi yazılımıdır.

web tasarım wordpress uzmanı destek izmir
Birlikte çalışmak ister misiniz?

WordPress Nedir?

WordPress bir içerik yönetim sistemidir. Nedir bu içerik yönetim sistemi? diyecek olursak, halk arasında yönetim panelli site olarak adlandırılan web sitelerine verilen genel isimdir diyebiliriz. Kısaca CMS (content management system) olarak da adlandırılmaktadır.

Bir içerik yönetim sistemi bize web sitelerimizi kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra yönetebilme imkanı sunar. Yeni sayfa ekle, eklenen sayfayı güncelle, blog yazıları ekle, sitenin rengini değiştir gibi işlemlerin tamamını bize sağlar.

WordPress ise bu içerik yönetim sistemlerinin dünya genelinde en yaygın olarak kullanılanıdır. WordPress açık kaynak kodlu, yani herkes tarafından geliştirilmeye müsait bir yapı olduğundan tema ve eklenti geliştirenlerin sayısı da bir hayli fazladır.

WordPress en yaygın kullanılan CMS olmasının yanı sıra dünya genelinde çalışan web sitelerinin %40’ı da yine WordPress kullanmaktadır. Bu sebeple arkası güçlü ve tamamen güncel bir yazılımdır.

WordPress hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz WordPress Nedir? başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

WordPress Uzmanı Nedir?

WordPress uzmanı, WordPress’e hakim, WordPress’in çalışma sistemini bilen, WordPress hatalarının çözümlerini bilen, WordPress’in tema ve eklentilerini tanıyan, WordPress’e özel tasarım uygulayabilen kişi veya ekiplerdir.

En çok tercih edilen WordPress uzmanı Batuhan Özyavru’dur. WordPress uzmanı olarak tüm WordPress web sitesi ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Özel tasarım WordPress site sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Web Tasarım

WordPress ile yapılabileceklerin sonu yoktur. Kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi, haber sitesi, blog sitesi, alışveriş sitesi, emlak sitesi gibi bir çok konuda WordPress diğer yazılımlara göre öne çıkmaktadır.

WordPress ile web tasarım yaparken en büyük avantaj hızdır. Çünkü WordPress yapı olarak mevcutta hazır bir yazılımdır. Biz geliştiriciler WordPress ile web sitesi tasarlarken işin yazılım tarafına minimum düzeyde zaman harcarız. Bu da işin hem teslimat süresini kısaltır hem de maliyetini düşürür.

WordPress ücretsiz bir yazılımdır. Sadece ihtiyaç duyulan tema ve eklentilere belirli bir ücret ödenir. WordPress ile site yaptırırken başlangıçta ödediğiniz paranın dışında bir daha para ödemezsiniz. Bu da diğer yazılımlara göre öne çıkan bir diğer avantajdır.

WordPress ile markanızın kurumsal kimliğine uygun, özgün ve özel tasarımlar yapmak mümkündür. İzmir WordPress uzmanı olarak bu konuda sizlere en doğru çözümleri sunmaktayız.

WordPress Site Kurma

WordPress site kurma işlemini merak edenler genelde kodlama bilgisi olmadan WordPress ile kendi sitemi yapabilir miyim? WordPress ile site kurmak nasıldır? WordPress nasıl kullanılır? gibi soruların cevaplarını aramaktadırlar.

WordPress ile site kurmak için kodlama bilgisine ihtiyaç olmadığı doğrudur ancak burada genelde dikkat edilmeyen bir ayrıntı vardır. Herhangi bir bilgi sahibi olmadan biraz araştırma ile kendi sitenizi kurmanız mümkündür evet fakat, WordPress’in sunduğu hazır yapılar ve anlatılan kalıplaşmış sabit bilgiler ile bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Sitenizin doğru tasarlanması, optimize edilmesi, arama motorlarının isteklerinin karşılanması gibi detay işler işin içine girdiği zaman bir uzman desteği alınması gerekmektedir.

WordPress ile Neler Yapılabilir?

WordPress ile ihtiyaç duyulan tüm web siteleri yapılabilir. WordPress kurumsal web site yapımı, WordPress e-ticaret sitesi yapımı, WordPress haber sitesi yapımı, WordPress blog sitesi yapımı, WordPress alışveriş sitesi yapımı, WordPress emlak sitesi yapımı gibi birçok site yapımı WordPress ile mümkündür.

Batuhan Özyavru, 20 yıla yakın tecrübesi ile İzmir merkezli WordPress hizmeti vermektedir. Uzun yıllar edindiği tecrübe ile profesyonel web tasarım işlerine imza atmıştır. İzmir wordpresss uzmanı, izmir freelance wordpress uzmanı, izmir wordpress desteği, izmir özel tasarım wordpress, izmir wordpress tema yapımı, izmir wordpress ajansı gibi soruların en çok aranan ismi olmuştur.

Batuhan Özyavru, İzmir dışında yurt içinde İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Antalya, Muğla, Adana, Trabzon, Konya, yurt dışında Almanya, Belçika, Fransa gibi bir çok bölgeye de wordpress site yapımı ve desteği hizmeti sağlamıştır. Profesyonel web tasarım hizmeti konusunda titiz çalışmalar yürütmektedir. Yaptığı çalışmaları buradan inceleyebilirsiniz.

Freelance WordPress

İzmir freelance WordPress uzmanı, İzmir freelance wordpress web tasarım, izmir freelance web tasarımcı, freelance wordpress developer deyince ilk akla gelen isim Batuhan Özyavru’dur.

Freelance anlam olarak serbest, bağımsız çalışan demektir. Yani freelance web tasarım ya da web tasarımcıya özgün bir anlam değildir. İşini bir ajans ya da kuruma bağlı olmadan bireysel olarak yapan her meslek gurubu çalışanı için freelance çalışan demek mümkündür.

İzmir ve diğer tüm bölgelerden WordPress desteği almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress ücretsiz indirilebilen, kolay kurulabilen, tema ve eklentiler ile desteklenen ve bu imkanlar sayesinde hızlıca hazırlanabilen bir yapıdır. WordPress site yapımı temel olarak basit gibi görünebilir ancak, sağlıklı sonuçlar alabilmek, web sitesinin amacına uygun hazırlanabilmesi için bir uzman desteği alınması gerekmektedir.

WordPress ile işinize özgün, markanızın kurumsal kimliğine uygun, tasarımsal ve işlevsel olarak kullanıcı dostu siteler geliştirmek mümkündür. Doğru yapılandırılmış bir WordPress sitesi ile internet ortamında işinizi daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Batuhan Özyavru WordPress site yapımı hizmetimiz size özel WordPress tasarımlar geliştirerek işinize katkı sağlar.

WordPress Kurumsal Web Sitesi Yapımı

WordPress kurumsal site yapımında en fazla yapılan hataların başında konuyla ilgili satılan hazır temaların satın alınıp kurulması gelir. Genellikle WordPress uzmanı olduğunu iddia eden kişiler hazır temaları indirir kurar ve bazı yazıları sizin yazılarınızla değiştirler. Bu hizmetin işinize faydası olmayacağı gibi bir çok zararı olur.

WordPress ile yapılan siteleri markaların kurumsal kimliği ile uyumlu tasarlamak markanın internetteki prestijini arttırır. Doğru tasarlanmış bir web sitesine giren müşteri siteye ve dolayısıyla markaya güven duyar.

WordPress site yapımı konusunda doğru kişilerle çalışmamanız durumda teslim alacağınız sitenin bir çok sorunu olur.

WordPress güçlü alt yapısı ve özel tasarım hizmetini birleştirerek markanıza özel web siteleri geliştiriyoruz. Profesyonel bir kurumsal WordPress web sitesine sahip olmak için bizi arayın.

Profesyonel WordPress Web Site Tasarımı

Kurumsal web site tasarımı önemli bir konudur. Web sitesi bir firmanın global pazardaki en önemli aracıdır. Web sitesi sayesinde firmalar kendilerini, ürün ve hizmetlerini tüm dünyaya tanıtır ve pazarlayabilirler. Web site tasarımının profesyonelliğinin kullanıcıların gözünde markaya olan güvenlerinin artması konusunda ne kadar etkili olduğu yapılan araştırmalar sonucunda anlaşılmıştır. Kurumsal web site tasarımı firma için kesinlikle büyük önem taşımaktadır.

Bu noktada firmaların ihtiyacı olan kurumsal web site tasarımını profesyonel bir şekilde WordPress alt yapısı ile tamamlamaktayız. WordPress’in güçlü yapısı ve özel, özgün modern tasarımlar ile doğru, kullanıcı odaklı, profesyonel web siteleri geliştiriyoruz. Profesyonel WordPress web site tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Tasarım WordPress Web Site Tasarımı

WordPress alt yapısını özel tasarım ile buluşturuyoruz. Hayalinizdeki tasarımı WordPress ile hayata geçiriyoruz. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, firmanızın kurumsal kimliği ile uyumlu, ziyaretçilerin rahatça dolaşıp bilgi alabildiği ve iletişim kurabildiği özel tasarım WordPress tema yapımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress ile Google’da üst sıralara çıkılır mı? WordPress SEO açısından iyi mi? WordPress SEO konusunda başarılı mı? gibi merak edilen sorular bulunmaktadır. WordPress SEO işlemleri zor mu yoksa WordPress ile SEO’da başarı elde etmek mümkün mü bu sorular çoğu kişi tarafından merak edilmektedir.

WordPress ile Google’da Üst Sıralara Çıkılır mı?

WordPress devamlı güncellenen bir yazılımdır. Google ve diğer arama motorlarının getirdiği güncel kurallara göre sürekli güncellenmekte olduğundan arama motorları tarafından da oldukça sevilen bir yazılımdır. WordPress ile yapılan sitelerin SEO (arama motoru optimizasyonu) konusundaki başarıları tartışılmazdır. WordPress doğru yapılandırıldığı zaman, SEO konusunda, bir çok sisteme göre çok daha net başarılar elde etmektedir.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, WordPress ile web site tasarımını hayata geçirirken kullanılacak olan temanın kalitesidir. WordPress her ne kadar güçlü bir yapı olsa da üzerine eklenecek olan temanın yanlış seçilmesi SEO açısından sorunlara sebep olacaktır. Bu tür durumlarda oluşan ön yargı da suçun WordPress sisteminde olduğu yönündedir. Tema seçimi önemli bir konudur. Bu konuda dikkat edilmesi, bir uzman desteği alınması gerekmektedir. Kullanılan tema ve eklentilerin çoğunun 3. parti kişiler tarafından geliştirildiğini unutmamakta fayda vardır.

WordPress SEO Optimizasyonu

WordPress SEO ayarları sıkça aratılan merak edilen bir sorudur. SEO yani arama motoru optimizasyonu için Google ve diğer arama motorlarının belirlediği bir takım kurallar vardır. Bu kuralların WordPress üzerinde uygulanması da uzmanlık bilgisi gerektiren bir konudur. WordPress ile hazırlanmış web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda çıkması için yapılması gereken optimizasyon işlemleri için bize danışabilirsiniz. WordPress SEO ayarları için mutlaka bir uzman desteği almanızı önermekteyiz. WordPress sitenizin SEO yapılandırması için desteğe ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress SEO Eklentisi

WordPress sitelerde en yaygın kullanılan eklentiler, Yoast SEO ve All in one SEO eklentileridir.

İndirmek için :

Bu eklentilerin kurulum ve ayarları ile ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress SEO Uzmanı İletişim

WordPress SEO uzmanı olarak WordPress tabanlı sitelerinizin optimize edilmesi konusunda hizmet vermekteyiz. Lütfen WordPress SEO uzmanı arayışlarınız için bizimle iletişime geçiniz.

WordPress Bakım ve Destek Hizmeti

WordPress siteleriniz için profesyonel çözüm odakları bakım ve destek hizmeti sunuyoruz. WordPress bakım ve destek hizmeti tamamen çözüm odaklı, sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm işlemler vermekte olduğumuz bir hizmettir.

WordPress Destek

Her WordPress web sitesinin düzenli ve sürekli desteğe ihtiyacı vardır. WordPress ve WooCommerce web siteleri için profesyonel ve eksiksiz destek sağlamaktan gurur duyuyoruz. Batuhan Özyavru web tasarım ajansı olarak, WordPress hız optimizasyonundan veri yedeklemelerine kadar her şeyi sizin için yapıyoruz.

WordPress, tema ve eklentileri sürekli güncellenen yazılımlardır. WordPress ile yapılan sitelerin sağlıklı kalabilmesi için düzenli olarak takip edilmesi gerekmektedir. WordPress ile sorun yaşayan kişiler çoğunlukla ne yapacaklarını bilemez ve internette WordPress uzmanı, WordPress destek, WordPress hata giderme ile ilgili aramalar yaparlar. Bu noktada Batuhan Özyavru ve uzman WordPress ekibi sürekli desteğe hazırdır.

Yeni bir WordPress site yaptırmak istiyorsunuz ve tam olarak nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Ya da bir WordPress siteniz var ancak güvenlik, hız gibi noktalarda desteğe ihtiyacınız var. WordPress sitenizle ilgili tüm destek talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere en doğru çözümleri sunacaktır.

WordPress Destek Hizmeti Neden Gereklidir?

Sunmakta olduğumuz WordPress destek hizmetinin esas amacı WordPress sitelerinizi daha kullanışlı ve işlevsel hale getirmektir. WordPress her ne kadar kullanımı kolay bir yapı olsa da, tasarım, hız optimizasyonu, güvenlik optimizasyonu, SEO optimizasyonu gibi konularda teknik bilgi gerektirir. WordPress destek hizmetimiz ile tüm bunlara çözüm üretmeyi hedefliyoruz.

WordPress Destek Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

İyi bir WordPress destek hizmeti, hizmet sunan kişi ve kuruluşların devamlı ulaşılabilir olmasına bağlıdır. Sitelerin ne zaman bir hata ile karşılacağı veya ne zaman bir güncellemeye ihtiyaç duyacağı belli değildir. WordPress destek hizmeti aldığınız kişilerle sorunsuz iletişim kurmanız bu noktada büyük önem taşımaktadır.

Batuhan Özyavru WordPress teknik destek hizmeti kesintisiz WordPress çözümleri sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her durumda bizlerle hızlıca iletişim kurabilirsiniz.

WordPress Destek Hizmeti Neleri Kapsar?

WordPress uzmanı olarak WordPress siteleriniz için vermekte olduğumuz destek hizmeti ile her aşamada yanınızda oluyoruz.

WordPress destek hizmetimizin içeriği şu şekildedir:

WordPress Tema Desteği

WordPress sitenizde kullandığınız temanız ile ilgili oluşan sorunların giderilmesi ve iyileştirmelerin yapılmasını kapsar. WordPress tema kurulumu, WordPress tema ayarları, WordPress tema demo yüklenmesi, WordPress tema güncellemesi, WordPress tema Türkçeleştirme, WordPress tema düzenlenmesi gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler WordPress destek hizmetimiz dahilinde verilmektedir.

WordPress Eklenti Desteği

WordPress sitenizde kullandığınız eklentileriniz ile ilgili oluşan sorunların giderilmesi ve iyileştirmelerin yapılmasını kapsar. WordPress eklenti kurulumu, WordPress eklenti ayarları, WordPress eklenti güncellemesi, WordPress eklenti Türkçeleştirme, WordPress eklenti düzenlenmesi gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler WordPress destek hizmetimiz dahilinde verilmektedir.

WordPress İyileştirme Desteği

WordPress sitenizin optimize edilmesi, veritabanının temizlenmesi, gereksiz yüklerin kaldırılması, güvenlik önlemlerinin alınması gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri kapsar.

WordPress SEO Desteği

WordPress sitenizin SEO kurallarına göre optimize edilmesi ve iyileştirilmesini hizmetlerini kapsar.

WordPress Güvenlik Desteği

WordPress sitenizin güvenlik önlemlerinin alınması hizmetini kapsar.

WordPress Hız Desteği

WordPress sitenizde yaşadığınız hız sorunlarının giderilmesi ve site hızının arttırılması hizmetlerini kapsar.

WordPress Hata Desteği

WordPress sitenizde oluşan hataların giderilmesi hizmetini kapsar.

Tüm WordPress destek talepleriniz için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

WordPress Eğitim Desteği

WordPress ile yapılmış kurumsal, kişisel ya da e-ticaret sitenizi herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan yönetebilirsiniz. WordPress ile hazırlanmış bir web sitesini yönetmenin bazı detayları vardır.

Batuhan Özyavru WordPress site yapımı sonrası sizlere sitenizin kullanımı hakkında detaylı eğitim veririz. Bu eğitimin sonunda WordPress sitenizin admin panelinden sitenizi nasıl güncelleyeceğinizi, gerekli içerik değişikliklerini nasıl yapacağınızı, yeni blog yazılarını nasıl ekleyeceğinizi, temanızın ayalarını nasıl yapacağınızı, hangi eklentinin ne işe yaradığını ve daha bir çok temel ve detay konuda neyin nasıl olduğunu öğrenmiş olursunuz.

Yüz yüze WordPress Eğitimi

WordPress sitenizi teslim ettikten sonra sizinle bir araya geliyor ve sitenizin kullanımı hakkında detaylı eğitim veriyoruz.

Online WordPress Eğitimi

Şehir veya ülke dışına teslim ettiğimiz WordPress sitelerin kullanımı için uzaktan destek yazılımları ve online görüşmeler ile detaylı WordPress eğitimi veriyoruz.

WordPress Eğitim İçeriği

WordPress eğitimimizin içeriği, site kullanımı, admin paneli tanıma, sayfa ekleme / güncelleme, yazı ekleme / güncelleme, tema ayarları, eklenti ayarları gibi WordPress sitenizle alakalı tüm detayları kapsamaktadır. Ayrıca eğitim sonrası takıldığınız tüm noktalarda destek olmayı sürdürmekteyiz.

WordPress ile web site tasarımı yaptırmak istiyorsanız çalışacağınız kişiyi seçerken dikkat etmelisiniz. WordPress açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan ve kurulumu basit olduğundan dolayı çok az bilgiye sahip insanlar bile WordPress uzmanı olduğunu iddia ederek iş yapmaya çalışmaktadırlar. Ancak WordPress temel seviyede kurulumu kolay olsa da iş profesyonel bir web site tasarımı yapmaya geldiğinde ciddi bir bilgi birikimi gerektirir.

WordPress web site tasarımı ile ilgili farklı fiyat teklifleri alabilirsiniz. Aynı iş için arasında çok fazla fark olan teklifler almanız da çok olasıdır. Ancak az önce belirttiğimiz gibi, WordPress ile web site tasarımı yapmak profesyonel bilgi gerektirir ve çok ucuz olan teklifler size istediğinizi asla vermez. Bu teklifi verenler çoğunlukla lisansı olmayan tema ve eklentiler kullanarak sitede güvenlik açığı oluştururlar. Ayrıca isteklerinizin tamamına cevap veremezler. Oluşabilecek hatalarda çözüm üretemezler. En önemlisi de ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ulaşılabilir olmazlar.

Profesyonel WordPress uzmanları ve web tasarım uzmanları bu konuda web site tasarım kampanyası, web site tasarım şok fiyat, web site tasarım özel kampanya gibi paylaşım ve reklamlarla karşınıza çıkmazlar. Web site tasarımı ciddi bilgi gerektiren, ciddi emek verilen ve devamlı destek sunulmaya devam edilen bir hizmettir. Bu hizmetin de mutlaka bir karşılığı olacağından ucuz ve basit teklifler ile – yaparız hallederiz – yaklaşımında olanlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

WordPress Web Site Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

WordPress web site tasarım fiyatları belirlenmeden önce yapılacak olan işin doğru anlaşılması gerekmektedir. Öncelikle bir site haritası oluşturarak hazırlanacak olan sayfa sayısı belirlenir. Ardından hazırlanacak olan tasarımlar, grafikler, metin içerikler belirlendikten sonra doğru bir zaman ve fiyat belirlenebilir. Bu sebeple kurumsal web site tasarımında şok kampanya yapmak da çok mümkün değildir.

WordPress web tasarım fiyatı almak için bizimle aşağıdaki bağlantılardan iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım Süreci

Teslim ettikten sonra da işimizin arkasındayız. Kesintisiz iletişim ve destek garantisi ile güvenilir web tasarım hizmeti.

Sizi Dinliyor ve Anlıyoruz

Analiz aşamasında sizi dinliyor, anlıyor ve isteklerinize uygun profesyonel çözümler üretiyoruz. İyi bir analiz bir yazılım sürecinin en önemli kısmıdır. İşin en doğru sonuca en hızlı ve ekonomik şekilde ulaşabilmesi ancak doğru bir analiz ile olur.

Tüm Yapılacakları Detaylı Tekliflendiriyoruz

Belirlenen istekler doğrultusunda teklif hazırlıyoruz. Teklif tüm yapılacak işleri, işin ilerleme sürecini, işin tüm detaylarını, teslim ve teslim sonrası yapılacakları kapsıyor.

En Doğru Yazılımlar ile Tüm Cihazlar ile Uyumlu Tasarım Hazırlıyoruz

Gönderilen teklifin onaylanması ve anlaşmanın sağlanması halinde teklifte belirtilen işe başlama tarihinde çalışmayı başlatıyoruz. Yazılım ve tasarım süreçlerini canlı ilerletiyoruz. Tüm yapılan işlemleri işin sonuna kadar takip edebiliyorsunuz. Böylece revize sürecini kolaylaştırıp azaltıyor ve işin tamamlanma süresini hızlandırıyoruz.

Teslimat Öncesi Tüm Kontrolleri Yapıyoruz

Yazılım ve tasarım sürecinden sonra iş teslim edilmeden tüm özelliklerin çalıştığından emin oluyoruz. Karşılıklı olarak web sitesinin tüm noktalarını test ediyor ve doğruluğunu teyit ediyoruz. Teslim tarihine siteyi sorunsuz hazırlıyoruz.

Gününde Sorunsuz Teslimat Yapıyoruz

Yazılımın konuşulduğu gibi doğru çalıştığı ve tasarımın tüm istekleri karşıladığı noktada işi teslim ediyoruz. Teslim aşamasına kadar mutlaka teklifte belirtilen tüm detayların tamamlandığından ve tasarımın kusursuz olduğundan emin oluyoruz. Sonrasında karşılıklı el sıkışıyor ve teslimi gerçekleştiriyoruz.

Online WordPress Eğitimi Veriyoruz

İşin teslimatından sonra sitenin kullanımı ile detaylı eğitim veriyoruz. Eğitimleri uzaktan bağlantı ile aklınıza takılan tüm soruları teker teker cevaplayacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Teslimattan sonra sitenizi kendiniz yönetebilir durumda oluyorsunuz.

Sonuna Kadar Destek Veriyoruz

Destek kısmı ise en iddialı olduğumuz nokta. Teslim ettiğimiz sitelerdeki oluşabilecek teknik arızalar ile yıl boyunca ilgileniyoruz. Ayrıca metin değiştirme, iletişim bilgisi güncelleme gibi minimal revize işlemleri için asla ücret talep etmiyoruz. Yıl boyunca sitenin bizim tarafımızdan güncel tutulması talep edilirse bunu ek bir teklif ile detaylandırıyor ve anlaşma sağlanması durumunda destek vermeye devam ediyoruz. Ayrıca haftanın 7 günü kesintisiz iletişim garantisi veriyoruz. İşimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Hızlı Talep Formu

Projeniz mi var? Web tasarım taleplerinizi hızlıca iletin, en uygun, uzman çözümler için en kısa sürede dönüş yapalım.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
500+

tamamlanan proje

+1

yıl teknik destek garantisi

%100

seo dostu güçlü siteler

50+

mutlu müşteri yorumu

halsa logo
izmir fırça logo
hilmi yıldırım zeytinyağları logo
pulpoar logo
upfilts logo
antimic logo
grikoç akademi logo
prochemica logo
halsa logo
izmir fırça logo
pulpoar logo
upfilts logo
hilmi yıldırım zeytinyağları logo
prochemica logo
Tamamlanan Projeler

WordPress ve Woocommerce ile tamamlanmış profesyonel web siteleri

HB Dental Clinic Kurumsal Web Tasarım Çalışması

HB Dental Clinic

breath hub web tasarım çalışması

Breath Hub

kikwell iyi yaşam platformu web tasarım çalışması

Kikwell

pulpoar web tasarım çalışması

Pulpoar

yaşamca psikoloji merkezi web tasarım çalışması

Yaşamca Psikoloji Merkezi

gri koç akademi kurumsal web tasarım çalışması

Gri Koç Akademi

palm ink tattoo antalya kurumsal web tasarım çalışması

Palm Ink Tattoo

halsa yatak web tasarım çalışması

Halsa Yatak

Blog

En çok tercih edilen wordpress uzmanı

Birlikte çalışmaya karar vermeden önce, hakkımızda yazılan yorumlara göz atın.

Markanız ve ürünleriniz için en iyisini birlikte yapalım.
İhtiyacınız olan web sitesi için teklif alın, en uygun ve hızlı çözümü birlikte üretelim.
izmir web tasarım wordpress uzmanı