Özel Tasarım WordPress Tema Yapımı

WordPress ile hayal ettiğiniz siteye sahip olmak mümkün. Gelin birlikte keşfedelim.

özel tasarım wordpress tema yapımı

Özel Tasarım WordPress Site Sahibi Olun

WordPress’in kaliteli altyapısını özel tasarım ile birleştirerek güçlü web siteler oluşturuyoruz. Hazır temaların kopya görünümlerinden uzak, işinize ve markanıza özgün kaliteli bir WordPress site sahibi olun.

Wordpress Tema Yapımı

WordPress altyapısı ile kodlanmış size özel bir tasarıma sahip web sitesi sahibi olmak mümkün. Kurumsal kimliğinize uygun, size özel, özgün, modern, hızlı, güvenli ve hedef odaklı web siteleri oluşturuyoruz.

Özel Tasarım WordPress Nedir ve Nasıl Yapılır?

1. Neden WordPress?

Neden WordPress kullanıyoruz? WordPress’in bir çok avantajı vardır. WordPress kullanımı oldukça basit bir sistemdir, son derece güvenli bir sistemdir, hızlı çalışır, SEO dostudur. Açık kaynak kodlu olduğundan ihtiyaca yönelik geliştirilmeye oldukça müsaittir. Ülkemizde ve dünya üzerinde binlerce WordPress geliştiricisi bulunmaktadır. Bu sebeple sizi belirli bir kişi veya kurum ile çalışmak zorunluluğundan kurtarır.

WordPress ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2. Neden Özel Tasarım WordPress Tercih Edilmelidir?

WordPress hali hazırda ücretli ve ücretsiz binlerce hazır tema ile desteklenen bir yazılımdır. Neredeyse tüm sektörler için hazırlanmış temalar mevcuttur. Ancak bu temaları tercih etmenin çoğu kez olumsuz yanları bulunmaktadır. Bu olumsuzluklar nedir? Neden hazır temaları kullanmamak gerekir?

  • Hazır temalar özgün değildir. Hazır bir WordPress temasını sizinle birlikte rakip firmanız da tercih etmiş olabilir. Bu da sizin özgün bir siteye sahip olmanızı engeller.
  • Hazır bir temayı satın alıp kurduğunuzda düzenleyebilmek için demo içeriğini yüklemeniz gerekir. Ancak düzenleme esnasında bu demo içeriğin gereksiz bilgilerini de sitenizde unutma ihtimaliniz çok yüksektir. Bu da hem markanızın prestijine zarar verir hem de arama motorları tarafından üst sıralara taşınmanıza engel olur.
  • Ayrıca hazır tema seçimi yapılırken esas dikkate alınması gereken temanın yazılım gücüdür. Ancak çoğu zaman yapılan en büyük yanlış temayı görünümü ile değerlendirip uygun bulunarak satın alınmasıdır. Yazılımı kaliteli olmayan bir temanın beğendiğiniz demo görünümünü kendinize göre düzenlemeye çalıştığınız zaman hem düzenleme aşamasında zorluğa sebep olur, hem de sonunda hayal ettiğiniz gibi olmaz.
  • Hazır temalar çoğu zaman güçlü yazılıma sahip değildirler. Eğer arkasında güçlü bir ekip olmayan satış oranı düşük bir tema tercih ederseniz bu tema Google ve diğer arama motorlarının istekleri doğrultusunda güncelleme almayabilirler. Bu durum zamanla arama motoru sıralamalarında geriye düşmenize sebep olur. Ayrıca güvenlik açığı bulunabilir ve siteniz bu durumdan olumsuz etkilenebilir.
  • Çok satan ve kalitesini ispatlamış temaları tercih ettiğiniz zaman ise rakip sitelerle aynı tasarıma sahip bir site sahibi olursunuz. Günümüzde gerek arama motorları için, gerekse markanızın prestiji için özgün bir site sahibi olmanın önemi tartışılmazdır. Bu sebeple wordpress sitenizin markanıza ve işinize uygun bir görünüme sahip olması gerekmektedir. Kullanıcı odaklı, sizi doğru anlatan bir web sitesi ile işinize güç katabilirsiniz.
  • Hazır temaların kullanımı zordur. Sabit bir görünüm içinde sınırlandırılmış hazır temaları amacınıza uygun düzenlemek çoğu zaman siteyi gereksiz bilgilerle doldurmak zorunluluğu doğurur. Ayrıca admin panel tarafında sitenizi düzenlemekte de sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir. Bu da amaca uygun doğru bir web sitesi sahibi olmanızı engeller.
  • Özel tasarıma sahip bir wordpress site tercih etmek sizi tüm bu yüklerden kurtarır. Markanızın kimliğine uygun, kullanıcı ve SEO dostu, kolay kullanılabilen, kolay güncellenebilen, kolay geliştirilebilen bir web sitesi ile işinizi sürekli ileriye taşıyabilirsiniz.

3. Özel Tasarım WordPress Teması Nedir?

Özel tasarıma sahip WordPress sitelerini nasıl oluşturuyoruz? Kendi temamızı nasıl oluşturuyoruz? Biz kendimize ait bir yazılım kullanmıyoruz. Zaten WordPress temalarının içinde en çok satan, desteği en güçlü ve altyapısı en sağlam olan temaları tercih ediyoruz. Bu temaların hazır görünümlerini değil, yazılım desteklerini kullanıyoruz. Web sitesini tasarlarken tamamen size özel bir tasarım hazırlıyoruz. Böylece siteniz size özgün bir tasarıma sahip iken temanın aldığı güncellemeler ile daima son teknolojilere uyumlu kalıyor. Ayrıca sizinle alakası olmayan hiç bir gereksiz bilgi içermiyor.

4. WordPress ile İstenilen Tüm Özgün Tasarımlar Uygulanılabilir mi?

WordPress alt yapısı kullanılarak hayal ettiğiniz tasarıma sahip bir web sitesini tamamlamak mümkündür. WordPress bu konuda oldukça geniş imkanlar sunmaktadır. Ayrıca güncellemesi ve geliştirilmesi temel seviyede bilgi ile yapılabilir. Herhangi bir kod bilgisi gerektirmez. Ancak tasarımın ilk hazırlanma aşaması bu duruma dahil değildir. Tasarımın işinde uzman kişiler tarafından hazırlanması sağlıklı bir sitenin tamamlanması açısından büyük önem taşımaktadır. Hayal ettiğiniz sitenin kurulum, kodlama ve tasarım işlemlerinin tamamında sizi destekliyor, işin sonunda kullanımı ile ilgili detaylı bir eğitim veriyoruz. Teslim ettiğimiz siteler ileride istediğiniz geliştirici ile çalışmaya devam edebileceğiniz şekilde tamamen açık kaynak kodludur. Böylece tüm süreçlerde biz dahil kimseye bağımlı kalmamış oluyorsunuz. Aksi takdirde en çok şikayet edilen sorunlardan biri olan, “Biz birisi ile çalışıyorduk ama isteklerimizi yapamadı. Şimdi de kendisine ulaşamıyoruz.” durumuna maruz kalınır. Bu da boş yere hem para, hem zaman, hem de prestij kaybına sebep olmaktadır.

Bir web sitesinin oluşturulması kolay gibi görünse de mutlaka bir yazılım bilgisi gerektirmektedir. Kaliteli bir web sitesinde sahip olmak için mutlaka profesyonel bir kişi veya kurumdan destek almanız gerektiğini bilmelisiniz.

5. Özel Tasarım WordPress Sitemi Kendim Yönetebilecek miyim?

Web sitenizi istekleriniz doğrultusunda hazırlarken detaylı analiz yapıyoruz. Bunun için önce sizi iyice dinler ve anlarız. Sitenizin işlemleri bittiğinde tüm yönetimini en kolay şekilde yapabileceğiniz bir yapı hazırlıyor ve detaylı eğitim veriyoruz. Böylece aslında en tedirgin olunan durumu en avantajlı duruma dönüştürüyoruz. Hazır tasarımları yönetmeye çalışmak özel bir tasarımı yönetmekten çok daha zordur ve mutlaka kodlama bilgisi gerektirir. Ancak bizden teslim alacağınız yönetim panelinde hiç bir sorun ve zorluk ile uğraşmak zorunda kalmadan sadece işinizi geliştirmeye kanalize olursunuz.

6. Sitemi Yönetme Konusunda Destek Alabilecek miyim?

Web sitenizin teslim etmeden önce detaylı eğitim veriyoruz. Aklınıza takılan tüm soruları da yıl boyunca tekrar tekrar yanıtlıyoruz. Oluşabilecek teknik arızaların tamamına ise müdahale ediyor, tüm sorunlarınız için çözüm garantisi veriyoruz.

Tamamlanan Projeler

WordPress ve Woocommerce ile tamamlanmış profesyonel web siteleri

HB Dental Clinic

hb dental clinic kurumsal web tasarım çalışması

Breath Hub

breath hub web tasarım çalışması

Kikwell

kikwell iyi yaşam platformu web tasarım çalışması

Pulpoar

pulpoar web tasarım çalışması

Yaşamca Psikoloji Merkezi

yaşamca psikoloji merkezi web tasarım çalışması

Gri Koç Akademi

gri koç akademi kurumsal web tasarım çalışması

Palm Ink Tattoo

palm ink tattoo antalya kurumsal web tasarım çalışması

Halsa Yatak

halsa yatak web tasarım çalışması

En çok tercih edilen WordPress uzmanı

Birlikte çalışmaya karar vermeden önce, hakkımızda yazılan yorumlara göz atın.

Necati Yıldırım
Yaman Kaynak Makine
Şirketimizin içerisinde bulunduğu yapılanma ve yeni marka yaratımı sonrası sıra yeni websitemizi oluşturmaya gelmişti. Birkaç web tasarım sitesi ve uzmanıyla görüşüp aklımızdakileri uygulama konusunda karamsarlığa düşmüştük. Araştırmalarım sonucu Batuhan Bey ile iletişime geçtik. Bizlere göstermiş olduğu ilgi ve nezaketiyle öncelikle…
Deniz Çetindemir
Halsa Yatak
İşini hızla ve özenle yapıyor. Markamızın tüm global ve Türkiye çapındaki web sitelerini zamanında ve hatta beklenenden daha hızlı bir şekilde tamamladı. Projeyi tam anlamıyla istenilen şekilde teslim etti. Yeni projelerimizde de kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz.
Koray Akdemir
Wasc Organization
Merhaba. 10 yıldır organizasyon sektöründe çalışıyorum. Yurt dışında yapılan bir takım organizasyonlara gruplar götürmeye çalışıyoruz. Dolayısıyla sürekli yenilenmek ve güncellenmek durumundayız. Firmamıza ait web sitenin ürün yerleştirme vs.işlemlerini hep kendim hallettim. Fakat takıldığımız bir nokta oldu. Piyasada afaki rakamlar istediler.…
Arzu Gürz Abay
Arzu Gürz Abay - Çocuk Gelişimi ve Danışmanlık
Batuhan bey son derece profesyonel bir yaklaşımla, web sitemi güncelleştirmekle kalmadı, modern bir tasarımı önererek hem istediğim öğeleri eski siteden taşıdı hem de yeni fonksiyonlarla web siteye ivme kazandırdı. Ziyaretçiler böylelikle bütün ürün portföyüme kolaylıkla ulaşıp web sitesinde navige edebiliyor.…
Markanız ve ürünleriniz için en iyisini birlikte yapalım.
İhtiyacınız olan web sitesi için teklif alın, en uygun ve hızlı çözümü birlikte üretelim.
izmir web tasarım wordpress uzmanı