Özel Tasarım WordPress Site Sahibi Olun

Sabit bir tema kalıbı kullanılmadan, hayalinizdeki tasarım ile hazırlanmış wordpress siteler oluşturuyoruz.

özel tasarım wordpress siteler

Wordpress Tema Yapımı

WordPress altyapısı ile kodlanmış size özel bir tasarıma sahip web sitesi sahibi olmak mümkün.
Kurumsal kimliğinize uygun, size özel, özgün, modern, hızlı, güvenli ve hedef odaklı web siteleri oluşturuyoruz.

Özel Tasarım WordPress Nedir ve Nasıl Yapılır?

1. Neden WordPress?

Neden wordpress kullanıyoruz? WordPress’in bir çok avantajı vardır. WordPress kullanımı oldukça basit bir sistemdir, son derece güvenli bir sistemdir, hızlı çalışır, seo dostudur. Açık kaynak kodlu olduğundan ihtiyaca yönelik geliştirilmeye oldukça müsaittir. Ülkemizde ve dünya üzerinde binlerce wordpress geliştiricisi bulunmaktadır. Bu sebeple sizi belirli bir kişi veya kurum ile çalışmak zorunluluğundan kurtarır.

WordPress ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2. Neden Özel Tasarım WordPress Tercih Edilmelidir?

Wordpress hali hazırda ücretli ve ücretsiz binlerce hazır tema ile desteklenen bir yazılımdır. Neredeyse tüm sektörler için hazırlanmış temalar mevcuttur. Ancak bu temaları tercih etmenin çoğu kez olumsuz yanları bulunmaktadır. Bu olumsuzluklar nedir? Neden hazır temaları kullanmamak gerekir?

  • Hazır temalar özgün değildir. Hazır bir wordpress temasını sizinle birlikte rakip firmanız da tercih etmiş olabilir. Bu da sizin özgün bir siteye sahip olmanızın önüne geçer.
  • Hazır bir temayı satın alıp kurduğunuzda düzenleyebilmek için demo içeriğini yüklemeniz gerekir. Ancak düzenleme esnasında bu demo içeriğin gereksiz bilgilerini sitenizde unutma ihtimaliniz çok yüksektir. Bu da hem markanızın prestijine zarar verir hemde arama motorları tarafından üst sıralara taşınmanıza engel olur.
  • Ayrıca hazır tema seçimi yapılırken esas dikkate alınması gereken temanın yazılım gücüdür. Ancak çoğu zaman yapılan en büyük yanlış temayı görünümü ile değerlendirip uygun bulunarak satın alınmasıdır. Yazılımı kaliteli olmayan bir temanın beğendiğiniz demo görünümünü kendinize göre düzenlemeye çalıştığınız zaman hem düzenleme aşamasında zorluğa sebep olur, hemde sonunda hayal ettiğiniz gibi olmaz.
  • Hazır temalar çoğu zaman güçlü yazılıma sahip değildirler. Eğer arkasında güçlü bir ekip olmayan satış oranı düşük bir tema tercih ederseniz bu tema Google ve diğer arama motorlarının istekleri doğrultusunda güncelleme almayabilirler. Bu durum zamanla arama motoru sıralamalarında geriye düşmenize sebep olur. Ayrıca güvenlik açığı bulunabilir ve siteniz bu durumdan olumsuz etkilenebilir.
  • Çok satan ve kalitesini ispatlamış temaları tercih ettiğiniz zaman ise rakip sitelerle aynı tasarıma sahip bir site sahibi olursunuz. Günümüzde gerek arama motorları için, gerekse markanızın prestiji için özgün bir site sahibi olmanın önemi tartışılmazdır. Bu sebeple wordpress sitenizin markanıza ve işinize uygun bir görünüme sahip olması gerekmektedir. Kullanıcı odaklı, sizi doğru anlatan bir web sitesi ile işinize güç katabilirsiniz.
  • Hazır temaların kullanımı zordur. Sabit bir görünüm içinde sınırlandırılmış hazır temaları amacınıza uygun düzenlemek çoğu zaman siteyi gereksiz bilgilerle doldurmak zorunluluğu doğurur. Ayrıca admin panel tarafında sitenizi düzenlemekte de sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir. Bu da amaca uygun doğru bir web sitesi sahibi olmanızı engeller.
  • Özel tasarıma sahip bir wordpress site tercih etmek sizi tüm bu yüklerden kurtarır. Markanızın kimliğine uygun, kullanıcı ve seo dostu, kolay kullanılabilen, kolay güncellenebilen, kolay geliştirilebilen bir web sitesi ile işinizi sürekli ileriye taşıyabilirsiniz.

3. Özel Tasarım WordPress Teması Nedir?

Özel tasarıma sahip wordpress sitelerini nasıl oluşturuyoruz? Kendi temamızı nasıl oluşturuyoruz? Biz kendimize ait bir yazılım kullanmıyoruz. Zaten wordpress temalarının içinde en çok satan, desteği en güçlü ve altyapısı en sağlam olan temaları tercih ediyoruz. Bu temaların hazır görünümlerini değil, yazılım desteklerini kullanıyoruz. Web sitesini tasarlarken tamamen size özel bir tasarım hazırlıyoruz. Böylece siteniz size özgün bir tasarıma sahip iken temanın aldığı güncellemeler ile daima son teknolojilere uyumlu kalıyor. Ayrıca sizinle alakası olmayan hiç bir gereksiz bilgi içermiyor.

4. WordPress ile İstenilen Tüm Özgün Tasarımlar Uygulanılabilir mi?

Wordpress alt yapısı kullanılarak hayal ettiğiniz tasarıma sahip bir web sitesini tamamlamak mümkündür. WordPress bu konuda oldukça geniş imkanlar sunmaktadır. Ayrıca güncellemesi ve geliştirilmesi temel seviyede bilgi ile yapılabilir. Herhangi bir kod bilgisi gerektirmez. Ancak tasarımın ilk hazırlanma aşaması bu duruma dahil değildir. Tasarımın işinde uzman kişiler tarafından hazırlanması sağlıklı bir sitenin tamamlanması açısından büyük önem taşımaktadır. Hayal ettiğiniz sitenin kurulum, kodlama ve tasarım işlemlerinin tamamında size destek veriyor, işin sonunda kullanımı ile ilgili detaylı bir eğitim veriyoruz. Teslim ettiğimiz siteler ileride istediğiniz geliştirici ile çalışmaya devam edebileceğiniz şekilde tamamen açık kaynak kodludur. Böylece tüm süreçlerde biz dahil kimseye bağlı kalmamış oluyorsunuz. Aksi takdirde en çok şikayet edilen sorunlardan biri olan, “Biz birisi ile çalışıyorduk ama isteklerimizi yapamadı. Şimdide kendisine ulaşamıyoruz.” durumuna maruz kalınır. Bu da boş yere hem para, hem zaman, hem de prestij kaybına sebep olmaktadır.

Bir web sitesinin oluşturulması kolay gibi görünse de mutlaka bir yazılım bilgisi gerektirmektedir. Kaliteli bir web sitesinde sahip olmak için mutlaka profesyonel bir kişi veya kurumdan destek almanız gerektiğini bilmelisiniz.

5. Özel Tasarım WordPress Sitemi Kendim Yönetebilecek miyim?

Web sitenizi istekleriniz doğrultusunda hazırlarken detaylı analiz yaparız. Bunun için önce sizi iyice dinler ve anlarız. Sitenizin işlemleri bittiğinde tüm yönetimini en kolay şekilde yapabileceğiniz bir yapı hazırlar ve detaylı eğitim veririz. Böylece aslında en tedirgin olunan durumun aslında en avantajlı duruma dönüştüğü açık bir gerçektir. Aslında hazır tasarımları yönetmeye çalışmak özel bir tasarımı yönetmekten çok daha zordur ve mutlaka kodlama bilgisi gerektirir. Ancak bizden teslim alacağınız yönetim panelinde hiç bir sıkıntı ile uğraşmak zorunda kalmadan sadece işinizi geliştirmeye kanalize olursunuz.

6. Sitemi Yönetme Konusunda Destek Alabilecek miyim?

Web sitenizin teslim etmeden önce detaylı eğitim veriyoruz. Aklınıza takılan tüm soruları da yıl boyunca tekrar tekrar destekliyoruz. Oluşabilecek teknik arızaların tamamına ise müdahale garantisi veriyoruz.

Tamamlanan Projeler

WordPress ve Woocommerce ile tamamlanmış profesyonel web siteleri.

En çok tercih edilen wordpress uzmanı

Müşteri Yorumları

Birlikte çalışmaya karar vermeden önce, birlikte çalıştığımız insanların yorumlarına göz atın.

Şirketimizin içerisinde bulunduğu yapılanma ve yeni marka yaratımı sonrası sıra yeni websitemizi oluşturmaya gelmişti. Birkaç web tasarım sitesi ve uzmanıyla görüşüp aklımızdakileri uygulama konusunda karamsarlığa düşmüştük.

Araştırmalarım sonucu Batuhan Bey ile iletişime geçtik.

Bizlere göstermiş olduğu ilgi ve nezaketiyle öncelikle gönüllerimizi kazandı. Ardından aklımızdakileri hızlı ve harika bir şekilde uygulamasıyla kendisiyle neden çalışılması gerektiğini bizlere gösterdi.

Hem ilerdeki projelerimizde birlikte çalışabileceğimiz hem de WordPress konusunda destek arayan herkese tavsiye edebileceğimiz nadide insandır kendisi.

Hiçbir zaman iletişimi koparmayan, günün her anında ulaşabileceğiniz, takıldığınız her yerde size aynı özveriyle destek olmaktan çekinmeyen, yaşayan bir websitesi haline getirmeyi öğreten Batuhan Özyavru’ya şirketimiz adına çok teşekkür ederiz.

Emeklerinize sağlık.

Necati Yıldırım
Yaman Kaynak Makine

Batuhan bey ile çalışmaktan çok mutluyum, işim gereği birçok web geliştiricisi ile çalıştım fakat Batuhan bey gerek bilgisi ile gerekse kurduğu iletişimle beni çok memnun bıraktı. İhtiyaç duyduğum her an yardım ettiği, mesajlarıma kısa sürede döndüğü ve sorduğum tüm sorulara sabırla cevap verip, çözüm bulduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Mesleğindeki tecrübe ve deneyiminin dışında sergilediği iyi tutum ve güzel davranışlarından dolayı da kendisini tebrik ediyorum. Bundan sonraki tüm web çalışmalarımda tercih edeceğim tek kişidir.

Aida Yakar
Civas Hair Transplant

WordPress site kurulumu için Batuhan Bey ile iletişime geçtim. Tecrübesiyle ve ilgisiyle isteklerimi karşılamakla kalmayıp tüm sorularıma cevap vererek bana neredeyse küçük bir eğitim vermiş oldu. Ben sorularımla bunalttığımı düşünerek kendisinden özür bile dilerken kendisi ısrarla her zaman buradayım yardımcı olmayı severim dedi. İşini profesyonellikle beklenenden önce teslim edip ayrıca samimiyetle yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum ve tereddütsüz kendisine güvenmenizi öneririm.

Emine Akgül
oynapaylas.com

Aklınızdaki web sitesini hatta kendi önerileriyle daha da fazlasını yapabilen, birlikte çalışması son derece keyifli, iş değil insan odaklı aynı zamanda da işinin uzmanı birisi Batuhan Bey. Web sitesi tasarım işinizi kendisi ile birlikte yürütmek sizlere de güven ve keyif verecektir.

Tüm emekleri için teşekkürler.

Deniz Gürsoy
vformomdata.com

Merhaba. 10 yıldır organizasyon sektöründe çalışıyorum. Yurt dışında yapılan bir takım organizasyonlara gruplar götürmeye çalışıyoruz. Dolayısıyla sürekli yenilenmek ve güncellenmek durumundayız.

Firmamıza ait web sitenin ürün yerleştirme vs.işlemlerini hep kendim hallettim. Fakat takıldığımız bir nokta oldu. Piyasada afaki rakamlar istediler. Tabi ben de uygun bir fiyat ararken Batuhan Beye internette tesadüfen rastladım. Kendisini hiç tanımam ama 1 haftadır uğraştığımız ve karmakarışık hale getirdiğimiz sistemimizi yaklaşık 1,5 saat içinde tertemiz bize teslim etti. Bu sektörde sıkıntılı ve sözünü tutmayan çok insan var. Ama Batuhan Bey dediği saatte ve dakikada işini teslim etti.

Dediğim gibi kendisini çok yeni tanıdım ama bundan sonra kendisi dışında hiç kimseyi aramam. İşini bu kadar seven ve ciddiye alan kişilere inanın az rastlanır. Bir kez daha kendisine hala daha kahrımı çektiği için teşekkür ederim.:)

Koray Akdemir
Wasc Organization

Yıllardır kendi çapımda siteler yapıyordum. Joomla ile başlayıp wordpress’e kadar gelmiştim. Ekonomiyle de ilgili olarak kendi saçımı kendim kesiyordum. En son sitem bana bir sürü nanik yapıp önemli yazılarımı da kaybedince bu iş profesyonelle olur dedim. Daha önce yaptığı bir sitede adını gördüm. Sayfasını inceledim. Aynen şu an sizin de yaptığınız gibi müşteri görüşlerini okudum. Hemen iletişime geçtim. İlk önce hiç tereddütsüz, sorgulamasız sorunlu siteden kurtardı beni. Sonra her adımda dinleyerek, önererek istediğim gibi bir site kurdu. Bu günlerde az bulunur iş yapan insan tipiyle çalışmak güzeldi demiyorum muhtemelen devam edecek iletişim.

Sağ olsun var olsun. Emeklerine sağlık.

Musa Ertürk
canhavli.net

25 yıldır eğitim alanında çalışıyorum ve son 10 senedir web tasarım ve görselleri kendim yapıyordum. Malum bütçe kısıtlı olduğu için. Fakat internet çağı hızlı değişiyor ve benim vaktim kısıtlı olduğu için profesyonel bir uzman desteği almam gerekiyordu yeni web sitelerim için.

Google araştırmalarımda Karşıyaka’da ve dil okulumuza yakin bir tasarımcı aradım. Böylece Batuhan iletişime geçtim. Benim üç tane web site tasarım projemi sorunsuz, kaliteli ve hızlı bir şekilde bitirdi. Tüm sorularıma jet hızında cevap verdi ve çözüm aradı. Umarım daha uzun zaman beraber çalışırız. Herkese tavsiye edebilirim.

Mehmet Şentürk
Academia Linguae Latince Kurslari

Batuhan Özyavru: Kendisiyle bir kere çalışmaya başladıktan sonra bir daha asla başka bir bilişimciyle çalışmayacağınız güzel insandır. Kendisini her açıdan test edebilirsiniz: Haftanın her günü arayabilirsiniz. -Ben sektirmeden her bayramda, her tatilde soracak bir şeyler buluyorum.- Saat kaç olursa olsun mesaj atabilirsiniz. -Ben ‘İnanmıyorum Türkiye’de saat 04 mü,hiç farketmemişim!’ diyorum.- Her zaman oradadır, yanıt verir, çözüm bulur. İstediğinizden, beklediğinizden çok daha iyisini yapar. İşinin ehli, esprili, alçakgönüllü ve bu piyasaların en gerçek insandır. Ayrıca o bir İzmirlidir! Daha ne olsun?

Aylin Göçmen
egitimkolektifi.com

Referanslar

Birlikte Çalışmak İster misiniz?

İhtiyacınız olan web sitesi için teklif alın, en uygun ve hızlı çözümü birlikte yaratalım.

Menü