WordPress Uzmanı

Özel WordPress tasarımınızı hayata geçirmek için güvenilir bir WordPress web sitesi uzmanı mı arıyorsunuz? WordPress web sitenizin tam olarak nasıl görünmesini istediğinizi biliyorsunuz, ancak bunun gerçekleşmesi için geliştirme yardımına mı ihtiyacınız var?

O halde ihtiyacınız olan özel WordPress temalarında uzmanlaşmış freelance WordPress web site tasarımcısı. Şimdi buradan benimle iletişim kurabilirsiniz.

Özel Tasarım WordPress Uzmanı

Ben Batuhan Özyavru ve özel WordPress web tasarım ve geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir web site profesyoneliyim. Türkiye genelinde çeşitli Avrupa ülkelerinde pek çok ölçekte işletmeyle ve bireysel müşteriler ile çalışma, özel tasarımlar yaratma ve bunları profesyonel WordPress web sitelerine dönüştürme konusunda yirmi yıla yakın bir deneyime sahibim.

Sadece website ihtiyacınızı paylaşın. Süreci buradan başlatıp yolun sonuna kadar her adımda beraber ilerleyeceğiz. Web sitenizi birlikte inşa edelim. +905541671615

Profesyonel WordPress Siteleri & Uzman Desteği

Bir site için mükemmel bir görünüm ve his yaratmanın ne kadar çaba gerektirdiğini biliyorum. Bu nedenle, oluşturduğum web sitesinin görünüm ve kullanım açısından bu profesyonelliği yansıtmasını sağlamak için her müşteriyle birebir çalışıyorum. Ayrıca, süreç boyunca sizi döngünün dışında bırakan, projenizin nerede durduğunu ve neler olup bittiğini merak ettiren, teslim tarihlerini kaçıran, teslim etmeyen ve gereksiz strese neden olan bir web geliştirici ile çalışmanın ne kadar sinir bozucu olabileceğinin de farkındayım.

Daimi müşteri iletişimi ile proje boyunca proje şeffaflığı vurgulanmaktadır. Görünür ilerleme ile sık sık durum güncellemeleri alacaksınız. Bu sayede nasıl özelleştirilmiş bir WordPress sitesinin bir araya geldiğini de görebilirsiniz. Web tasarımızın zaman çizelgesinin yolunda gittiğini ve web site projesinin zamanında tamamlanacağını bildiğiniz için içiniz rahat edecek.

Piksel Mükemmelliğinde Özel WordPress Tasarımlar

İster PSD, Figma, Sketch, XD veya Illustrator dosyalarını teslim ediyor olun, isterseniz ihityacınız olan websitesi için bir örnek iletin. Tümünden piksel mükemmelliğinde özel WordPress web sitesi tasarlayabilirim. Tüm özel WordPress tasarımları, projeniz için size özel olarak oluşturulmuştur.

Güvenilir WordPress Geliştiricisi

Piyasada pek çok olumsuz deneyim hikayesi dolanıyor. Freelancerların son teslim tarihlerini kaçırması, zayıf iletişim kurması veya tamamen ortadan kaybolması şeklinde devam ediyor. Her projeyi zamanında teslim edebilmek için iş yükümü yakından takip ediyorum. Yapım aşamasında iletişim hatlarım daima açıktır. Böylece proje durumunu her zaman bilirsiniz. Oldukça basit: Projelerimi eksiksiz bir şekilde söz verdiğim tarihte tamamlarım.

Yüksek Teknik Bilgi

20 yıla yakın süredir pofesyonel WordPress himzeti sunuyorum. Farklı projeler ile hizmet verip çeşitli sektörlere web tasarım ve geliştirme hizmeti verdiğim için HTML, PHP, CSS, Sass, Javascript, jQuery, Gulp gibi diller, Foundation & Bootstrap, Git gibi çerçeveler, API entegrasyonları, eklenti özelleştirmeleri ve daha pek çok konuda profesyonel bilgim var.

Özel Tasarım WordPress Siteleri için Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için tasarım konseptlerini ve teslim tarihlerini gözden geçirmemiz yeterlidir. WordPress web sitesi geliştirme projeleri, karmaşıklığa dayalı olarak derecelendirilir. Maliyeti etkileyen unsurlar, inşa edilmesi gereken farklı yerleşimlerin sayısı, ilgili işlevsellik ve tasarım karmaşıklığıdır.

Henüz tamamlanmamış bir websitesi tasarımı için fiyat teklifine mi ihtiyacınız var? Bir projeyi tanıtırken geliştirme maliyetlerini hesaba katmanız mı gerekiyor? Proje gereksinimlerine göre alternatifli fiyat teklifi aralıkları sunabilirim. Ne kadar çok bilgi sağlarsanız bu aralık o kadar daralacaktır. Ancak, nihai tasarım konseptlerini ve tam olarak ihtiyaçları belirleyene kadar net bir proje teklifi taahhüt etmiyorum.

WordPress geliştirme ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, bize ulaşın ve bir sonraki WordPress projenizi başarılı hale getirmenize nasıl yardımcı olabileceğimi konuşalım!

Diğer Kategoriler

Batuhan Özyavru, İzmir merkezli web tasarım, grafik tasarım, seo danışmanlığı, google adwords danışmanlığı, sosyal medya yönetimi, hizmeti vermekte olan bir yazılım geliştiricidir. 20 yıla yakın tecrübesi ile bir çok web projesi gerçekleştirmiş olup halen firmalara dijital çözümler sunmaya devam ekmektedir. WordPress uzmanı olarak geliştirdiği web projelerine göz atabilir, hakkında yazılan yorumları inceleyebilirsiniz. Projelerinizde birlikte çalışmak için iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal
Web Site Tasarımları
Sağlık & Sağlıklı Yaşam
Web Site Tasarımları
Yapı & İnşaat
Web Site Tasarımları
E-Ticaret
Web Site Tasarımları
Ticaret & Sanayi
Web Site Tasarımları
Eğitim
Web Site Tasarımları
Avukat
Web Site Tasarımları
Blog
Web Site Tasarımları
Teknoloji
Web Site Tasarımları
Cafe & Restaurant
Web Site Tasarımları
Tekstil
Web Site Tasarımları
Doğa & Ekoloji
Web Site Tasarımları
Halı & Halı Yıkama
Web Site Tasarımları
Organizasyon & Etkinlik
Web Site Tasarımları
Otel & Konak
Web Site Tasarımları
Emlak & İlan
Web Site Tasarımları
Kargo & Lojistik
Web Site Tasarımları
Dövme Stüdyosu
Web Site Tasarımları
Market
Web Site Tasarımları
Muhasebe
Web Site Tasarımları
Markanız ve ürünleriniz için en iyisini birlikte yapalım.
İhtiyacınız olan web sitesi için teklif alın, en uygun ve hızlı çözümü birlikte üretelim.
izmir web tasarım wordpress uzmanı