Halsa Yatak

halsa yatak web tasarım çalışması

İsveç uyku sanatından ve İskandinav tasarım anlayışından ilham alan Hälsa, Türkiye’ye yeni bir uyku deneyimi sunuyor. Halsa Yatak kurumsal ve e-ticaret yazılım ve tasarımını tamamladık.

Bu site wordpress / woocommerce (e-ticaret) altyapısına özel tasarım yapılarak oluşturulmuştur.

halsayatak.com.tr
Paylaş:

Yorumlar

Deniz Çetindemir
Halsa Yatak

İşini hızla ve özenle yapıyor. Markamızın tüm global ve Türkiye çapındaki web sitelerini zamanında ve hatta beklenenden daha hızlı bir şekilde tamamladı. Projeyi tam anlamıyla istenilen şekilde teslim etti. Yeni projelerimizde de kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Zeynep Taflıoğlu
Halsa Yatak

Hälsa Yatak 2022 websitesinin yapım aşamasında birlikte çalıştık. Batuhan Bey kullanıcı deneyimine uygun tasarladığımız siteyi bire bir olarak hayata geçirdi. Mobil uyumluluk, SEO hız performansı, e-ticaret sitesi için geçerli tüm uygulamaları önemsedi. Süreç boyunca işbirliği içinde çalıştık. Destekleri ve özenli çalışmasından ötürü teşekkür ederiz.

Sezgi Ugurlu
Halsa Yatak

Batuhan Bey ile markamızın internet sitesi için çalışmıştık. İletişiminin güçlü olması ve hızlı dönüşleri ile çalışması çok keyifliydi. Taleplerimizi anlayıp hepsine uygun ve hızlı çözümleri sayesinde başarılı işler yaptık. İş birliği ve destekleri için teşekkür ederiz. Umarım tekrar çalışma fırsatımız olur.

halsa yatak web tasarım çalışması

Diğer Projeler

Markanız ve ürünleriniz için en iyisini birlikte yapalım.
İhtiyacınız olan web sitesi için teklif alın, en uygun ve hızlı çözümü birlikte üretelim.
izmir web tasarım wordpress uzmanı